Акція к 8 Марта!  1+1=3!

Акція к 8 Марта! 1+1=3!

До 8 Березня інтернет-магазин UMAX проводить акцію "1+1=3"

На честь прекрасного свята - 8 Березня інтернет-магазин UMAX проводить акцію 1 + 1 = 3. За акцією при замовленні двох виробів з повною передоплатою на карту, Ви можете отримати будь-який третій виріб найменшої вартості лише за 1грн.

За умовами акції получити в подарунок третий виріб можна:

  1. При оформленні заказу:
  2. Подарунком може бути виріб, що має найнижчу ціну серед інших виробів в замовленні.
  3. Отримати подарунок можна тільки за умови отримання замовлення Новою поштою і передплати 100% вартості замовлення на карту інтернет-магазину (реквізити карти надасть менеджер при підтвердженні замовлення)
  4. Акційною пропозицією "1 + 1 = 3" можна скористатися з 28 лютого 2020 року по 15 березня 2020 року.
  5. Для отримання подарунка необхідно вибрати два вироби, у яких на сайті немає іншої акційної пропозиції або знижки. Подарунком може бути виріб, який бере участь в інших акціях або знижках.

У магазинах роздрібної мережі Ювелірної компанії UMAX проводиться акція — при здійсненні покупки від 999 грн. Ви отримуєте в подарунок гаманцеву мишку або шарм на браслет в період з 28 лютого 2020 року по 15 березня 2020 року. В акції не беруть участь вироби з акційною ціною. За умовами акції отримати в подарунок виріб можна, зробивши одноразову покупку в магазині на суму 999 і вище.

Учасниками акції можуть стати будь-які повнолітні, дієздатні особи.

* Під подарунком мається на увазі покупка за 1 (одну) гривню третього виробу в замовленні