Браслети каучукові, шнури

Браслети каучукові, шнури

6 товар(а)

на сторінці

6 товар(а)

на сторінці

Браслети каучукові, шнури: завжди в наявності!

Прикраси на зап'ястя завжди популярні у дівчат, жінок і навіть чоловіків. Наш постачальник - ювелірна компанія UMAX відстежує модні тенденції і створює нові тренди, випускаючи унікальні вироби. Ми є офіційними представниками компанії, тому пропонуємо купити браслети з різних матеріалів за оптовою ціною.

Ювелірний завод UMAX виробляє продукцію тільки власного дизайну. Майстри стежать за запитами потенційних покупців і виконують їх блискавично. Це гарантує неповторність і сучасність товарів, наданих на сайті.

Силіконові браслети на кожен день!

На сайті  UMAX.UA можна придбати не тільки витвори з дорогоцінних металів, а й більш прогресивні і практичні. Рекомендовано велика різноманітність виробів з матеріалів:

силікон - прикраси з нього відрізняються міцністю, надійністю і привабливим виглядом. Вони відмінно підходять для молоді;

шкіра - для сильних і незалежних, впевнених в собі чоловіків і жінок;

каучук - мінімалістичні зразки для ділового стилю.

Крім того, доступні моделі, що поєднують в собі ряд матеріалів. Наприклад, каучуковий браслет зі срібним замком або дорогоцінними каменями. Такий варіант буде гідним придбанням не тільки для себе, але і на подарунок другу, начальнику або родичу.

Де купити браслет (каучук, інший матеріал)?

Якщо ви хочете купити вартісні речі дешево, радимо переглянути каталог. Прямі поставки від виробника дозволяють нам тримати розцінки на рівні опту. Разом з тим, весь товар сертифікований і має гарантію якості.

Ви не можете визначитися з моделлю? Телефонуйте за номером (068) 371-91-71 або (099) 371-91-71 і наші консультанти детально розкажуть про особливості кожного примірника (структура, вага, склад), сполучуваності стилів і інших нюансах.

Потрібні додаткові фото? Тільки повідомте про це - і ви відразу ж їх отримаєте!

Вас чекають такі переваги:

• зручна оплата;

• доставка в будь-який куточок країни;

• участь в акціях, накопичувальних системах та інше.

Не відкладайте на завтра те, що можна носити вже сьогодні!

Всі публікації