Браслети срібні

Браслети срібні

15 товар(а)

на сторінці

15 товар(а)

на сторінці

Браслети зі срібла від ювелірного заводу UMAX

Срібло відноситься до благородних металів з багатовіковою історією. В стародавні часи його використовували для виготовлення посуду, монет і прикрас. У сучасному світі срібло усе ще залишається популярним, особливо як ювелірні прикраси та аксесуарів для жінок, чоловіків і дітей. Браслети, виконані зі срібла, підходять до будь-якого стилю як для ділових і світських зустрічей, так і просто для повсякденного носіння. Широкий вибір модних аксесуарів зі срібла й зокрема браслетів представлений в інтернет-магазині UMAX.

Чому варто віддати перевагу браслетам зі срібла?

браслети з срібла жіночі

Браслети, виготовлені зі срібла, часто купують не тільки для себе, але і як подарунок близьким людям, друзям або колегам. Вони виглядають стильно та практично, а також підкреслять індивідуальність того, хто його носить.

Крім того, браслет зі срібла має бактерицидні властивості та позитивно впливає на організм. Носіння даного аксесуару допомагає поглинати токсини які виділяє тіло, внаслідок чого прикраса може стемніти.

Через те, що срібло не виходить із моди, неможливо не помітити, що браслет з даного благородного металу може дозволити купити собі практично кожний. Дизайнери UMAX розробили велику кількість моделей браслетів, які задовільнять самий витончений смак, а покупка стильної прикраси подарує позитивні емоції її власникові.

Срібні браслети в інтернет-магазині UMAX

У каталозі на сайті umax.ua Ви знайдете різноманітні браслети для жінок і чоловіків, що підходять на кожен день або для урочистих свят, з різним плетивом та вставками. Вони різняться по розміру й масі, плетива, наявності вставки або підвіски.

Які види плетив представлені на сайті:

купити срібний браслет

  • «Якірне» плетиво браслета - структура даного аксесуара схожа на якірну мотузку, у якій ланки розташовуються по черзі в різних площинах, створюючи ефект витонченості. Виконання ланок може бути плоским або опуклим, дозволяючи підібрати неповторний аксесуар на руку як чоловікові так і жінці.
  • Плетиво «Бісмарк» - дане плетиво, є одним з найпоширеніших, також його ще називають «Кардинал» або «Кайзер». Елегантне плетиво виконується у вигляді доріжки з різнонаправлених, скріплених між собою кілець. Така прикраса буде ефектно виглядати як на тонкій витонченій жіночій руці, так і на широкій чоловічій.
  • Плетиво браслета «Снейк» - інша назва такого плетива «Тонда», відноситься до панцирного плетива. У даних браслетах ланки послідовно з'єднуються між собою, розташовуючись в одній площині. Плетиво відноситься до самого міцного при цьому виглядає естетично та лаконічно, підходить для носіння на ньому кулонів і шармів.
  • Плетиво «Шопард» - дане «французьке» плетиво відрізняється універсальністю та міцністю. Дизайнерський вид браслету надає об'ємна форма із круглих ланок розташованих по черзі у двох площинах, гладких або з алмазною гранню.

Як вибрати браслет

Купуючи браслет зі срібла, у першу чергу варто орієнтуватися на смак і перевагу того хто буде його носити. Однак варто також звернути увагу на деякі нюанси:

Срібні браслети

  1. Якщо браслет підбирається для дівчини з тонким зап'ястям, то можна віддати перевагу як легким, невагомим прикрасам, так підійдуть і масивні вироби. Для широкого зап'ястя краще підійдуть масивні вироби. Власницям середньої товщини зап'ястя варто експериментувати з товщиною прикраси.
  2. Вибирати жіночий браслет, також треба з урахуванням стилю одягу. Для ділового стилю відмінно підійдуть класичні браслети, до вечірнього плаття - браслети із вставками. У повсякденному стилі можна використовувати браслет з підвісками та шармами.
  3. Браслет повинен підходити по розміру. Щоб прикраса красиво виглядала та була зручною, довжина її повинна на 1-1,5 см бути більше обсягу зап'ястя.
  4. Купуючи браслет, не зайвим буде звернути увагу на замок. Необхідно перевірити його надійність і зручність самостійного застібання.

Достоїнства покупки срібного браслета в інтернет-магазині UMAX

Ювелірний інтернет-магазин UMAX працює напряму з виробником. Тут Ви можете придбати срібні вироби 925-й проби, які будуть відрізнятися оригінальністю та високою якістю, при цьому вартість срібного браслета порівняно невелика.

Каталог з повним описом товарів, представлений на сайті, допоможе підібрати прикрасу самому вибагливому покупцеві. У ньому Ви знайдете не тільки прості моделі браслетів, але й ексклюзивні прикраси для цінителів срібних виробів.

Зручний інтерфейс сайту дозволяє отримати консультацію менеджера в будь-який час доби, а також замовити прикрасу не виходячи з будинку. Також у магазині постійно діють знижки та сезонні розпродажі.

Срібний браслет, куплений в інтернет-магазині UMAX, допоможе створити унікальний і неповторний образ щодня.

Всі публікації