Жіночі браслети з камінням

Жіночі браслети з камінням

Товари з 1 по 15 із 30 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 15 із 30 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Браслети з каменями від виробника

Перші прикраси, які використовувала людина ще на початку свого існування, були намиста і браслети з каменів для прекрасної статі. Магічний символізм, природна краса, практичність цих творінь привели до того, що вони пронесли свою популярність крізь століття.

Ми - це офіційний сайт підприємства UMAX, ювелірного заводу, що спеціалізується на виробництві виробів з срібла і золота. Тому придбати продукцію можливо за вигідною ціною, без зайвих надбавок і накруток.

Браслети жіночі: завжди в наявності

Дизайнери компанії UMAX розробляють всі моделі «з нуля». Тому в продажу надані тільки оригінальні, що не мають аналогів речі. Перевіряємо добротність кожного зразка на всіх етапах створення (від цеху до магазину), тому даємо повну гарантію при покупці.

Браслети жіночі, включені в категорію, частково або повністю виконані з кристалів.

В якості основи використані дорогоцінний метал - срібло. Що стосується власне мінералів, то у нас є широкий асортимент камінчиків різного кольору і структури.

Цікавий факт: замкнутий в кільце ланцюжок з певних каменів володіє більш потужними чудодійними властивостями, ніж ті ж елементи, але в розрізненому порядку. Зверніть увагу також на естетичну сполучуваність компонентів.

Де купити жіночий браслет в Інтернеті?

Наша головна перевага в тому, що добути товар, який сподобався можна всього в кілька кліків. Але, якщо ви потребуєте додаткових даних, кваліфіковані консультанти завжди готові відповісти на питання. Розмір, конструкція, фіксація деталей, вага - телефонуйте за номером (093)371-91-71 чи (068)371-91-71 і отримаєте інформацію першими. Крім того, ми можемо підібрати гарнітур з виробів каталогу.

Купуючи на сайті UMAX.UA, ви отримуєте:

• вибір з величезної кількості примірників в різних стилях;

• варіативні способи оплати;

• зручна система доставки.

Підберіть прикрасу на зап'ястя собі, в подарунок подрузі, мамі або сестрі. У нас є вироби на будь-який смак!

Всі публікації