Срібні ланцюжки

Срібні ланцюжки

9 товар(а)

на сторінці

9 товар(а)

на сторінці

Ланцюжка зі срібла від ювелірного заводу UMAX

Ще в древні часи жінки та чоловіки прикрашали себе ланцюжками з дорогоцінних металів. Ця прикраса залишається актуальною і в сучасному світі. Такий аксесуар можна носити в будь-яку пору року, з будь-яким стилем одягу, тому що існує безліч видів плетіння ланцюгів на будь-який смак. 

Серед великої розмаїтості ланцюжків з дорогоцінних металів, особливо виділяються прикраси, виконані зі срібла. Інтернет-Магазин UMAX пропонує широкий вибір срібних ланцюжків і аксесуарів до них, а також довідатися які види прикрас існують і як їх виготовляють.

купити срібний ланцюжок

Чому варто віддати перевагу ланцюжкам із срібла?

Одним з най-розповсюджених аксесуарів є ланцюжок, виконаний зі срібла, він не виходить із моди, коштує дешевше аналогів з інших дорогоцінних металів і поєднується з будь-яким стилем. Їх часто купують не тільки для себе, але й на подарунок, разом з іншими аксесуарами.

Чому ж багато з людей віддають перевагу саме срібним ланцюжкам?

У першу чергу варто відзначити, що срібло коштує набагато дешевше золота, а жодна жінка не бажає мати в скриньці лише один ланцюжок. Розмаїтість ланцюгів по довжині й плетінню, дозволяє створювати щодня новий образ.

Срібні прикраси на шию відмінно пасують людям з будь-яким типом зовнішності, дозволяють власникові сховати деякі вади шкіри, у той час як прикраси із золота лише підкреслюють їх.

Також купуючи срібний ланцюжок, ви здобуваєте виріб з гіпоалергенного металу, що має антисептичні властивості та не вимагає складного догляду.

Що можна придбати в інтернет-магазині UMAX

Вирішивши купити срібний ланцюжок, необхідно також вибрати тип плетіння, визначиться з наявністю вставки та довжиною. У каталозі інтернет-магазина UMAX Ви можете вибрати не тільки ланцюжки для чоловіків, жінок і дітей, але й підібрати кольє та шнурки з підвісами. Розглянемо основні представлені на сайті плетіння ланцюгів:

срібні ланцюжки купити

 • Розочка - ланцюжки ручного плетіння нагадують рожеві бутони, пасує всім жінкам, привносячись у їхній образ романтичні нотки.
 • Барлі - така прикраса відрізняється оригінальним плетінням, у якому ланки лежать в одній площині, при цьому кожна ланка посередині скріплена поперечиною. Таке плетіння підійде як жінці, так і чоловікові.
 • Мона Ліза (Нона) - такий тип плетіння, вважається одним з міцних і зносостійким. Завдяки огранюванню ланок виріб має гарний блиск, що додасть особливий шарм будь-якому образу.
 • Бісмарк - дане плетіння відноситься до класичного, і гармонійно споєднує вишуканість і міцність.
 • Лав - різновид жіночого, панцирного плетіння, ланки ланцюжка у вигляді сердець виглядають легкими та ніжними.
 • Якір - якірне плетіння є одним з розповсюджених і має багато різновидів. У класичному варіанті ланки овальної форми послідовно з'єднані між собою, причому парні ланки розташовуються в одній площині, тоді як непарні в іншій.
 • Рембо (ромб) - один з різновидів чоловічого панцирного плетіння, у якому ланки у вигляді ромбу заходять друг у друга, розташовуються в одній площині та шліфуються по обидва боки.

На що звернути увагу при виборі срібного ланцюжка

Вибираючи ланцюжок зі срібла в першу чергу необхідно підібрати тип плетіння та товщину. Якщо Ви вибираєте ланцюжок окремо від кулона, то варто пам'ятати, що вага виробу повинна бути в 1,5 рази більше ваги підвіски. І обов'язково необхідно звернути увагу на замочок. Зазвичай для масивних срібних ланцюгів ювеліри використовують замок «карабін», а для тонких, повітряних моделей вибирають круглі замки із пружинками.

Якщо Ви вирішили купити срібний ланцюжок у подарунок для жінки, то необхідно врахувати, що довжина її в середньому повинна бути не менш 45 см. Для дівчат з довгою шиєю більше підійдуть моделі із широким плетінням, але невеликої довжини. Власницям короткої шиї краще вибрати довгу тонку модель.

Підбираючи срібний виріб для чоловіка, варто віддати перевагу ланцюжку середньої довжини від 55 см, що буде мати оригінальне та масивне плетіння.

Кращим варіантом для дитини стануть срібні ланцюжки, які будуть досить легкими, довжиною близько 40 см, але будуть відрізнятися достатньою міцністю, такі як бісмарк.

Підбираючи ювелірну прикрасу собі або на подарунок, необхідно пам'ятати, що даний аксесуар не повинен приносити незручності. Якщо срібний ланцюжок натирає, упивається в шкіру, то необхідно вибрати більше зручну модель або підібрати більший розмір.

Переваги покупки срібних ланцюжків в інтернет-магазині UMAX

срібний ланцюжок на шию

Щоб купити срібний ланцюжок в Україні немає необхідності виходити з будинку. В інтернет-магазині UMAX Ви зможете підібрати різні срібні ланцюжки на всі випадки життя. Для своїх клієнтів магазин пропонує наступне:

 • актуальний каталог, з великим вибором моделей та детальним описом;
 • ціни на срібні ланцюжки та аксесуари до них прийнятні для будь-якого клієнта;
 • якщо моделі немає в наявність, то завдяки прямим зв'язкам з виробництвом, її виготовлять для Вас у найкоротший термін;
 • у магазині постійно діють знижки та сезонні розпродажі.

Купивши срібні ланцюжки в інтернет-магазині UMAX, Ви зможете щодня створювати новий образ, роблячи його унікальним і неповторним.

Всі публікації