Срібні ланцюжки

Срібні ланцюжки

Товари з 1 по 15 із 17 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Товари з 1 по 15 із 17 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Срібні ланцюжки б'ють рекорди

Ланцюжок і срібло – дивовижна гармонійна пара. У ній злилися легкість, блиск, безмежність фантазії. На відміну від золотих, срібні аксесуари коштують набагато дешевше, а значить, доступні практично кожному. Завдяки цьому можна дозволити собі не 1-2 прикраси, а набагато більше.

Набагато складніше вирішити проблему вибору. Оскільки пропозицій дуже багато, і майже кожна викликає бажання придбати, є над чим замислитися. Інтернет магазин UMAX.UA запрошує здійснити подорож по сторінках сайту, а доброзичливі менеджери інтернет-магазину готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Срібні ланцюжки: неозора різноманітність

У суперництві з золотими срібні ланцюжки в більшості випадків здобувають перемогу. Вони не поступаються ні в багатстві оздоблення, ні в універсальності. Головна перевага - більш низька вартість. Тому їх із задоволенням купують чоловіки і жінки, для дорослих і дітей, люди забезпечені і з невеликим достатком.

Виготовляють популярні аксесуари методом штампування, машинним і ручним способом. Перші - найдешевші і не дуже міцні. Другі набагато краще. Найбільш престижно купити срібний ланцюжок ручної роботи, але заплатити за неї доведеться значно дорожче.

Виграшні якості металу якнайкраще відображають види плетіння. Фахівцям важко назвати точну цифру, стверджуючи, що вона перевищує число 50. Майстри-ювеліри створюють прикраси, використовуючи такі типи плетіння, як:

 • * панцирне;
 • * кордове;
 • * перлина;
 • * Бісмарк;
 • * Сингапур;
 • * якірне;
 • * попкорн;
 • * колос;
 • * снейк.

Важливий елемент - застібки. Вони також представлені великим списком - шпрінгельні, гвинтові, карабіни, коробочки та інші. Для масивних виробів ( чоловічий ланцюг) використовують карабіни, які простіше відкривати. Надійно працюють всі замки, але мають деякі особливості.

Купити срібний ланцюжок в магазині UMAX

Купувати ювелірні вироби без посередників набагато вигідніше. Як офіційний представник ювелірного заводу UMAX ми гарантуємо, що всі без виключення моделі оригінальні. Переконатися в цьому можна по іменнику та заводському клейму.

Покупці платять у нас справедливу ціну, оскільки ніякі додаткові націнки не застосовуються. Це далеко не всі наші переваги. Про інших розкажуть наші менеджери, якщо набрати номер (068)371-91-71  чи (099)371-91-71.

Телефонуйте, а ми докладемо всіх зусиль, щоб ви не пішли від нас без покупки - приємної, яка залишає хороші враження. 

Всі публікації