Дитячі ложки

5 товар(а)

на сторінці

5 товар(а)

на сторінці

Дитячі срібні ложки - завжди в моді

З того моменту, як метал знайшов застосування в житті людини, було випробувано багато сплавів. Найчастіше використовували мідь, латунь, бронзу - для створення красивих і міцних столових приборів. Але найцінніші речі робили зі срібла. Воно поступається своєму найближчому конкуренту - золоту - тільки за вартістю, що є швидше перевагою, ніж недоліком. Дарувати срібну ложку дитині - своєрідна традиція, пов'язана з давніми національними повір'ями відносно здоров'я зубів і усього підростаючого організму.

Подарувати срібний столовий прилад  дуже приємно і дорослому дарувальникові і крихітці-одержувачеві принесе масу позитивних емоцій, і одночасно це Ваша турбота про здоров'я малюка.

Купуйте столове срібло, щоб не зустрічатися з хворобами

Корисні якості цього дорогоцінного металу добре вивчені. Доведено, що шкідливі бактерії гинуть під впливом срібла. Існує стара традиція: на хрестини дарувати срібну ложку, що володіє бактерицидними і противірусними властивостями. Так Ви подбаєте про здоров'я дитини, а хрещеним батькам не потрібно ламати голову, що подарувати дитині - столове срібло не дороге і завжди в наявності.

Столове срібло довговічно і стане гідним спадком майбутньому поколінню з "приємною історією" використання ложки членом сім'ї.

Ми пропонуємо недороге столове срібло для дітей

На ринку нечесні продавці видають срібний нікель (сплав міді, нікелю, цинку) за срібло. За зовнішнім виглядом предмети дуже схожі.

Наші покупці не зіткнуться з обманом. Інтернет-магазин UMAX отримує  дитячі ложки зі срібла  безпосередньо з заводу, де він обов'язково клеймується. Через відсутність посередників ціни в нашому магазині набагато дешевше.

Якщо ви зіткнулися з труднощами при виборі, у наших менеджерів достатньо досвіду, щоб відповісти на всі ваші запитання. Не сумнівайтеся, зателефонуйте нам. Рішення скористатися нашими послугами - це правильний вибір!

Всі публікації