Чоловічі кулони

Чоловічі кулони

8 товар(а)

на сторінці

8 товар(а)

на сторінці

Чоловічі підвіски: must have для самовпевнених хлопців

Чоловічі підвіси - це свого роду амулети, призначені для захисту свого власника від усіх негативних подій, що відбуваються навколо. З іншого боку, це можуть бути значущі речі, які символізують важливі події в житті. Наприклад, фігура птиці буде показувати свободу і енергійність власника.

Ювелірна фабрика UMAX - це не просто майстерня з виготовлення срібних прикрас. Наші дизайнери, створюючи кожен підвіс зі срібла, проносять ідею через своє серце. Вивчаючи символіку, перевіряючи свої відчуття, дивлячись на реакцію інших - вони створюють справжні шедеври в малюнках і ескізах. А втілення ідеї в життя - завдання досвідчених майстрів.

 

Срібні чоловічі підвіски: прикраса для сильних духом

Перше враження про людину створює його зовнішній вигляд.  Кулон для чоловіка, який можна купити в нашому магазині, є важливим елементом образу. Хобі або спосіб життя, погляди на життя або принциповість - можна визначити, просто дивлячись на аксесуари.

У нашому каталозі представлені срібні чоловічі підвіски наступних типів:

- срібні без вставок;

- інкрустовані камінням;

- геометричної форми і  з зображеннями;

- стилізовані під античність (мечі, мальтійський хрест та інші);

- у формі військових жетонів;

- у вигляді слов'янських амулетів і багато іншого.

Ми гарантуємо якість кожного виробу в каталозі. Всі вони виготовлені на новітньому обладнанні та доведені руками вмілих майстрів. Постійний контроль - це гарантія високої якості.

 

Чоловічий кулон: купуйте недорого

Ви хочете отримати пристойний подарунок своєму чоловікові, синові або доброму знайомому, але бюджет обмежений? Зверніть увагу на асортимент UMAX.UA. Пряме представництво компанії з однойменною назвою дає нам можливість продавати високоякісний товар за оптовою ціною.

Інші переваги співпраці з нами:

- величезна кількість ювелірних прикрас на складі;

- кілька способів оплати замовлення;

- кур'єрська доставка за вказаною адресою.

Крім того, команда кваліфікованих консультантів завжди готова надати додаткову інформацію про продукти (параметри, фотографії, нюанси догляду). Бажано відразу вибрати ланцюжок, який підходить до підвісу  за розміром і стилем , що також  допоможе зробити менеджер.

Звучить цікаво? Зателефонуйте за номером (093)371-91-71 або (068)371-91-71 і замовте чоловічий кулон сьогодні!

Всі публікації