Персні

Персні

Товари з 1 по 15 із 23 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 15 із 23 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Персні для чоловіків: символ сили і впевненості

Персні для чоловіків - це не просто прикраса; вони також є ознакою ґрунтовності людини, його статусу в суспільстві і здатності приймати серйозні рішення. З давніх часів їх носили багаті люди: їхня думка була публічною, все залежало від їх рішень. Лист, який не було скріплено відбитком персня, вважався недійсним. Часи змінюються, але символізм чоловічого кільця-персня не втрачає своєї сили.

Тому ювелірна фабрика UMAX випустила кілька колекцій для правителів сильної статі. Вироби стануть чудовою ідеєю подарунка на день народження, на честь незабутньої події або просто як знак уваги.

 

Перстень для чоловіків: різноманітність можливостей

Для справжніх цінителів прекрасного ми пропонуємо широкий асортимент недорогих прикрас. У нас можна купити чоловіче кільце в наступних варіантах:

- без прикрас і орнаменту;

- з великими кристалами (природними і синтетичними);

- з розсипом каменів;

- ажурної форми;

- з включенням інших металів.

У кожного чоловічого персня є своя історія створення - від ідеї та малюнка дизайнера, до умілих рук досвідченого майстра. У виробництві використовуються новітні технології, які є гарантією якості і мінімізують можливість заводського браку. Майстер завершує загальну картинку, і Ваше кільце стане унікальним і буде відрізнятися від інших в серії.

 

Де купити перстень за оптовою ціною?

Оскільки UMAX.UA є офіційним представником компанії, Ви можете купити перстень за найнижчою ціною. У нас прямі поставки від виробника і через відсутність надбавок посередників вироби надаються за оптовими цінами.

Покупки в нашому інтернет-магазині дають наступні переваги:

◊ різні способи оплати (безготівковий і готівковий розрахунок);

◊ кур'єрська доставка в будь-яку частину країни;

◊ гарантія на всі прикраси в каталозі.

Крім того, у нас постійно є сезонні знижки та розпродажі, мета яких - надати можливість купити прикраси всім бажаючим. Ви зацікавилися? Зателефонуйте нам по телефону (093) 371-91-71 чи (068) 371-91-71, і наші фахівці розкажуть Вам більш детальну інформацію!

Всі публікації