Фалангові каблучки зі срібла

Товари з 1 по 15 із 23 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 15 із 23 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Фалангові каблучки - трендові прикраси UMAX

Фалангові каблучки, різних розмірів і форм стали зараз особливо популярні. Вони з'явилися ще в давній Греції, але їх могли дозволити собі тільки заможні люди. Сьогодні ж кожна дівчина може побалувати себе цією унікальною, а разом з Umax ще й якісною прикрасою.

Дизайнери ювелірної компанії вдохновилися ідеями минулого та створили цілу колекцію прикрас для пальчиків, які можно надіти на верхню или середню фалангу пальця, а також моделі для декількох фаланг, які складаються із каблучок, які скріплені між собою.

Як носити фалангову каблучку

Якщо Ви відчуваєте, що Вам просто необхідно доповнити образ якимось незначним аксесуаром, який в той же час буде помітно виділятися і надавати впевненості, то фалангові каблучки - одна або кілька - це те що потрібно, щоб довести образ до досконалості. Їх можна надіти буквально під будь-який наряд і вони будуть завжди доречні.

Доречно поєднувати відразу кілька каблучок на фаланги, надягаючи їх за певною схемою або зручності. Кілька однакових каблучок на різних фалангах пальців руки надають вишуканості і відчуття стилю, виглядають акуратно і естетично. Також стильно виглядають звичайні каблучки разом з фаланговими на одній руці, а відразу на двох руках - безсумнівно привернуть увагу оточуючих. 

Наш інтернет-магазин пропонує кілька видів таких каблучок:

  • фалангові каблучки midi -  на верхню чи середню фалангу пальчика, тонкі та прості за формою каблучки, можуть бути акуратно прикрашені камінням цирконію чи невеликими вставками у вигляді бантика, хрестика та інші.
  • подвійні фалангові каблучки - прикраса складається з двох каблучок, які з'єднані ланцюжком, носиться на дві фаланги пальця.
  • широкі фалангові каблучки long - масивні прикраси складного дизайну, декоровані камінням, які закривають всю нижню фалангу пальця.

Як вибрати та купити фалангові каблучки

Вибір каблучок на фаланги сам по собі передбачає певний креатив, тому варто поекспериментувати з вставками або формою прикраси. Єдине правило - єдиний колір металу. Зверніть увагу на срібні каблучки ювелірного виробника UMAX. Вони дозволяють створити свій власний неповторний стиль, будучи при цьому доступними за ціною прикрасами.

Більшість фалангових каблучок незамкнуті, їх можна точно відрегулюваті для зручності носіння. Якщо каблучки правильно підібрані - вони не відчуватимуться на пальцях.

Розмір фалангової каблучки відрізняється від розміру звичайної каблучки на два розміри, тобто якщо розмір звичайної каблучки 17, то фалангова буде 15 розміру.

У будь-якому випадку вибрати і поєднати фалангові каблучки Вам з радістю допоможуть наші консультанти за телефоном або зручним для Вас способом. Після вибору прикраси та оформлення заказу,  Ви отримаєте її вже через декілька днів!

Всі публікації