Каблучки без вставок

Каблучки без вставок

Товари з 1 по 12 із 18 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 12 із 18 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Каблучки без каменів і вставок. Каталог виробів від виробника Юмакс.

Коштовності покликані підкреслювати красу рук свого власника, його смак та почуття стилю. Найкраще це зроблять каблучки без каменів і вставок. Вони виглядають стримано, проте водночас вишукано й стильно, вирізняючи шляхетний блиск місячного металу.

Срібні каблучки без каменів доречні як в урочистих випадках, так і в повсякденному житті. Вони не занадто яскраві, а натомість елегантні та ніжні. Це можуть бути як класичні гладенькі моделі, так і модні каблучки з візерунком, філігранним переплетінням тонких ниток металу, що мають незвичайну форму тощо.

Якими бувають каблучки без вставок

Майстри ювелірної справи використовують численні методи, що дозволяють їм закцентувати увагу на красі й шляхетності металу. Крім роботи з формою ювелірного виробу, також використовуються наступні методи:

  • діамантова огранка;
  • покриття родієм;
  • позолота;
  • оксидування;
  • застосування ювелірної емалі.

Всі ці методи особливо актуальні при наявності гравіювання, об'ємного малюнку. Вони дозволяють так видозмінити поверхню срібла, що його буде легко сплутати із золотом чи платиною.

Жіноча каблучка без каменя — безмежний вибір на усі випадки життя

Камені в ювелірних прикрасах вимагають до себе особливої уваги — вони здатні розставляти акценти в образі, додавати святкової нотки, їх складно та не завжди доречно носити щодня. Вироби без вставок менш претензійні, але так само гарні та елегантні, вирізняються універсальністю. Вони чудово підійдуть як для юної дівчини, так і для зрілої жінки, відмінно пасують до вечірнього вбрання, джинсів та футболки, ділового костюму та навіть спортивного одягу. Така прикраса — самостійний аксесуар, вона привертає увагу, насамперед, до рук, а не до деталей образу.

Недорогі срібні каблучки добре доповнюють образ дівчини-підлітка, але гармонійно дивляться і на статусній леді. Широкі, вигадливі моделі виглядають не менш дорого та презентабельно, ніж персні з каменями. Практично кожна к аблучка без каменя, фото котрої ви можете побачити на нашому сайті, може стати обручкою та виступити в ролі подарунку.

Наш ювелірний завод Юмакс турбується про те, щоб ви зберігали приємні та тривалі спогади про пам'ятні події у своєму житті. Зробити це просто за допомогою подарунку — універсальної прикраси, якою стане каблучка без вставок.

Всі публікації

Как чистить и хранить серебряные украшения
Как подобрать размер кольца
Влияние серебра на организм человека
Знижка на комплект прикрас
Клеймение ювелирных изделий из серебра
Обручальные кольца от компании UMAX
Трендовые украшения сезона от ювелирной компании UMAX
Камни Swarovski в шедеврах от UMAX
5 причин купить украшение с эмалью
Коллекция ювелирных изделий из серебра «EMMAUS»