Каблучки з камінням

Каблучки з камінням

Товари з 1 по 15 із 142 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 10

Товари з 1 по 15 із 142 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 10

Срібні каблучки з камінням від ювелірного заводу UMAX

Одними з найпоширеніших металів які використовують у створенні ювелірних прикрас, є золото та срібло. Золото відноситься до розкішного, але все-таки дорогого матеріалу, у той час як срібло є шляхетним та вишуканим металом, з якого створюються досить складні ювелірні вироби підходящі як жінкам, так і чоловікам.

купити срібну каблучку з камінням

Одними з гарних, вишуканих і загадкових прикрас є жіночі каблучки з камінням. Вони дозволяють власниці ставати більш привабливою та жіночною без особливих зусиль.

Ювелірний інтернет-магазин UMAX пропонує великий вибір срібних каблучок з камінням на всі випадки життя для жінок і чоловіків, необхідно тільки вибрати модель і розмір. Кілька порад для вибору каблучок з камінням.

Переваги срібних каблучок з камінням

Срібло - є найпоширенішим і самим доступним металом. Внаслідок чого купити каблучку з камінням, високої якості та вишуканим зовнішнім виглядом може дозволити собі кожний.

Аксесуари, виконані зі срібла менш вимогливі до одягу, з яким вони носяться та можуть одягатися для будь-якого заходу, особливо це застосовується до каблучок.

Сучасні ювеліри пропонують різноманітні асортименти срібних каблучок з камінням. Це можуть бути елегантні моделі у вигляді рослин, сердець, тварин або просто з вишукано розміщеними камінням. Срібло гармонійно підкреслює як світлі камені, розкриваючи їхню ніжність, так і виділяє насиченість темних каменів.

Асортимент срібних каблучок з камінням в інтернет-магазині UMAX

Для придбання срібної каблучки з камінням в першу чергу необхідно вибрати модель ювелірної прикраси, колір і тип каменю, а також розмір.

Каблучки зі срібла з камінням підрозділяються на кілька основних груп:

купити срібні каблучки з каміннямКаблучки для заручин – до них відносять каблучки особливої ніжності, елегантності та витонченості. Серед них виділяють дві моделі:

 • Солітер– прикраса відноситься до еталонів елегантності та вишуканості, у перекладі з французького «Солітер» означає «єдиний». У каблучки простий, вузький ободок з одним великим, розташованим у центрі каменем.
 • Halo– відноситься до помітної розкішної моделі. У центрі прикраси розміщений великий камінь, а по ободку каблучки розташовують розсип дрібних каменів.

Обручки – донедавна, обручки були тільки гладкими, але на сьогоднішній день прикрасу вибирають тільки по особистих смаках. Ювеліри пропонують моделі зі сполучення металу та каменів, нестандартних форм і поверхонь.

Але самими популярними моделями з камінням є:

 • Вічність – прикраса у вигляді доріжки з каменів символізує невгасаючі почуття закоханих. Блиск каменів притягає погляд, але при цьому модель не виглядає занадто розкішно.
 • Трилогія – кільце символізує минуле, сьогодення та майбутнє молодят. Дизайн каблучки має на увазі ободок середньої товщини, на якому розміщаються три камені.

Коктельні – до них відносяться вигадливі прикраси, що притягають погляд. Це можуть бути вироби вітіюватої форми з великою кількістю каменів різної форми та відтінків.

Фалангові – це прикраси, які складаються з декількох каблучок для різних фаланг, можуть з'єднаються ланцюжком. Зазвичай фалангові каблучки являють собою тонкі ободки з розсипом каменів.

Срібні каблучки з камінням

На що звертати увагу при виборі каблучки з камінням

Збираючись купить срібну каблучку в першу чергу варто звернути увагу, що дизайн і ширина прикраси повинна підбиратися під форму руки. Для руки з тонкими довгими пальцями краще підібрати легкі, тонкі каблучки з великм каменем або розсипом каменів. Для повненьких пальців відмінно підійдуть каблучки незвичайної форми з камінням геометричного огранювання.

Для дуже вузьких пальців варто розглянути каблучки середньої ширини з невеликими камінцями або розсипом каменів. 

Довгим товстим пальцям відмінно підійдуть масивні персні з великим каменем.

Також варто звернути увагу на пробу прикраси. Вміст чистого срібла у виробі вказує його міцність, блиск і естетичні характеристики. В інтернет-магазині UMAX всі срібні прикраси мають фірмове клеймо та 925-у пробу срібла.

Переваги покупки срібної каблучки з камінням в інтернет-магазині UMAX

Срібні каблучки з камінням в Україні досить популярні. UMAX своїм клієнтам пропонує не тільки класичні варіанти з камінням, але й витончені прикраси з емаллю та розсипом каменів, а також каблучки з камінням Swarovski.

Причини по яких варто придбати якісні срібні прикраси в UMAX:

 • ми працюємо напряму з ювелірним заводом UMAX;
 • кожна прикраса має високу пробу, що вказує на високу якість матеріалу;
 • сайт має каталог з докладним описом товару;
 • у магазині постійно діють знижки та сезонні розпродажі.

Покупка срібної каблучки з камінням допоможе не тільки довершити ідеальний образ, але й буде радувати свою власницю протягом довгого часу.

Всі публікації