Каблучки з камінням Swarovski

Товари з 1 по 15 із 38 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Товари з 1 по 15 із 38 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Каблучки з камінням Swarovski - чудовий блиск і магія світла

Зараз каблучки зі вставками каменів Swarovski користуються величезною популярністю і попитом, як серед відомих зірок, так і серед звичайних людей. Секрет популярності полягає в тому, що вони ограновані за самими новітніми технологіями, завдяки яким за яскравістю не поступаються блиску діамантів.

На нашому сайті представлені каблучки з кубічними цирконіями від Swarovski. Яскраві камені різних кольорів не залишать Вас байдужими і привернуть увагу оточуючих неймовірним захоплюючим блиском.

Як вибрати каблучку з оригінальним цирконієм Swarovski?

Володіти каблучкою з камінням Сваровськи мріє кожна жінка. Основними перевагами цих каменів є:

 • Різноманітність кольорів. Компанія пропонує кристали більш ніж 20 кольорів, насичених і однорідних. Ви можете вибрати відтінок, відповідний до певного образу чи вбрання
 • Чистота. Процес виготовлення має відпрацьовану технологію і дуже жорсткий контроль якості. Це дозволяє створювати кристали без найменших вад.
 • Огранка. Камені грануються за стандартами, прийнятими для справжніх діамантів, більш ніж 50 форм: серце, груша, у вигляді квітки та ін. Спеціальна технологія огранювання дозволяє домогтися максимального відображення світлового променя і яскравості, що перевищує блиск діамантів.
 • Форма і розмір. Камені кубічного цирконію виготовляються різноманітних форм і практично будь-якого розміру.
 • Ціна на камені цирконію значно менша, ніж на діаманти. А непосвячена в усі тонкощі ювелірного мистецтва людина не зможе відрізнити Swarovski Zirconia від діаманту.

Саме чистота каменю, точність огранки, акуратне виконання - визначають оригінальність каменів Swarovski ZIRCONIA, до того ж на кожному камені присутне лазерне гравіювання з назвою бренду, яке видно при великому збільшенні.

Де купити каблучку з кубічним цирконієм Сваровськи?

Компанія UMAX є офіційним партнером всесвітньо відомої компанії SWAROVSKI GEMSTONES. Можете бути впевнені, що купуючи прикраси на сайті umax.ua з камінням SWAROVSKI ZIRCONIA, ви отримуєте оригінальну продукцію з нанесеним на каміння логотипом.

Підібрати сережки або підвіс до вибраної каблучки і створити неповторну ювелірну композицію прикрас з камінням відомої марки Вам допоможуть консультанти нашого ювелірного інтернет-магазину.

Всі публікації