Каблучки з перлами

Каблучки з перлами

4 товар(а)

на сторінці

4 товар(а)

на сторінці

Каблучка з перлами. Придбати прикрасу для свята і на кожен день

Каблучка з перлиною з давніх давен вважалася найкращою прикрасою, що розкриває і підкреслює красу жінки. Цей камінь органічного походження відтіняє красу жіночих рук, створює ніжний образ. Вважається, що він володіє особливою силою, котру передає своїй власниці, тим самим роблячи її особливо чарівливою. Згідно з народними повір'ями, перли продовжують молодість зрілих дам і допомагають молодим жінкам здобути сімейне щастя.

Сучасні жінки не вірять у подібні прикмети, та мало яка з них відмовиться від того, аби придбати срібну каблучку з перлами .

Краса таких прикрас не яскрава, а ніжна, мов мерехтіння місячного сяйва . Вона здатна привнести романтику у будь-який образ, навіть якщо йдеться про зухвалу студентку чи сувору бізнес-леді.

Як носити срібну каблучку з перлами ?

Перли мають свій «термін придатності», продовжити який можна, постійно вбираючи прикрасу. Саме контакт «живого каменю» зі шкірою не дозволить перламутру окислюватися і темнішати, тому бажано купувати моделі для щоденного носіння.

Якщо ви вирішили каблучку, перли придбати, то слід орієнтуватися на ті варіанти, які будуть гарно виглядати на руці й не заважатимуть. Якщо коштовність входить у комплект, то вона повинна бути максимально нейтральною й самобутньою.

Придбати каблучку з перлами — який варіант обрати?

Обираючи ювелірний виріб з перлами, важливо знати кілька правил:

  • Перли не такі міцні, як інші камені, тому великі намистинки в оправі краще обирати для святкових виходів. У повсякденному житті такий камінь швидко подряпається і втратить свою красу.
  • Білі намистини універсальні, вони вигідно відтіняють будь-який колір шкіри, виглядають гармонійно у поєднанні з іншими аксесуарами. А от кольорові потребують індивідуального підбору деталей образу.
  • Вартість залежить не стільки від розміру перлини, скільки від її кольору й форми.

Придбати срібло, перли у різних варіантах виконання, ви можете на сайті ювелірного заводу Юмакс. Ми працюємо без посередників, тому наші ціни вирізняються демократичністю. Якщо вам потрібні каблучка, срібло, перли , у нашому каталозі ви знайдете справжні витвори мистецтва. 

Всі публікації