Обручки

Обручки

Товари з 1 по 15 із 16 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 15 із 16 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Обручки зі срібла. Придбати красивий символ любові за доступною ціною

Обручки являються невіддільним атрибутом шлюбу, символом вічної любові та відданості. Традиція обмінюватися ювелірними виробами з дорогоцінних металів при укладенні шлюбу виникла в 15 столітті й актуальна дотепер, тому всі пари напередодні весілля шукають красиві прикраси.

Срібні обручки – гарна альтернатива золоту

Традиційно символи весілля виготовляють із золота, але сучасні молодята все частіше обирають альтернативні оригінальні варіанти.

Ювелірні прикраси зі срібла виглядають не менш красиво і шляхетно, вони вишукані та елегантні, але при цьому значно більш бюджетні за золоті аналоги.

Срібні обручки, ціна яких незначна, можуть бути простими або ж мати різблення чи гравіювання. Місячний метал прекрасно поєднується з різними дорогоцінними каменями, позолотою, алмазним напиленням. Раніше пари намагалися обирати прикраси прості, без шорсткостей і нерівностей. Вважалося, що всі нерівності весільної прикраси призведуть до неспокійного сімейного життя. Сучасна молодь не звертає уваги на забобони, обираючи сміливі варіанти з візерунками, розсипом каменів і декором.

Великою популярністю користуються обручки парні , що мають однаковий малюнок або переплетення. Вони стануть символом єднання подружжя, спільності їх поглядів та цілей. Нерідко чоловіки віддають перевагу простим, гладеньким варіантам, а дівчата - з гравіюванням, незвичайною формою або каменями.

Як придбати обручку недорого?

Основна вимога для таких прикрас — їх краса та довговічність. Обручку ви будете носити щодня, тому вона має бути зручною й виготовленою зі срібла найвищої проби. На нашому сайті ви зможете придбати обручки ювелірного заводу UMAX, не побоюючись, що вони потемнішають згодом, втратять свою красу або деформуються. Ювеліри заводу вкладають душу і всю свою майстерність в кожну прикрасу. У нас обручки придбати недорого можна лише за кілька кліків, а багатий вибір дозволить знайти ексклюзивну модель на ваш смак. Подаруйте собі довгу пам'ять про день весілля.

Всі публікації