Обручки

Обручки

Товари з 1 по 12 із 16 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 12 із 16 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Обручки. Придбати красивий символ любові за доступною ціною

Обручки являються невіддільним атрибутом шлюбу, символом вічної любові та відданості. Традиція обмінюватися ювелірними виробами з дорогоцінних металів при укладенні шлюбу виникла в 15 столітті й актуальна дотепер, тому всі пари напередодні весілля шукають красиві прикраси.

Срібні обручки – гарна альтернатива золоту

Традиційно символи весілля виготовляють із золота, але сучасні молодята все частіше обирають альтернативні оригінальні варіанти.

Ювелірні прикраси зі срібла виглядають не менш красиво і шляхетно, вони вишукані та елегантні, але при цьому значно більш бюджетні за золоті аналоги.

Срібні обручки, ціна котрих незначна, можуть бути простими або ж мати різблення чи гравіювання. Місячний метал прекрасно поєднується з різними дорогоцінними каменями, позолотою, алмазним напиленням. Раніше пари намагалися обирати прикраси прості, без шорсткостей і нерівностей. Вважалося, що всі нерівності весільної прикраси призведуть до неспокійного сімейного життя. Сучасна молодь не звертає уваги на забобони, обираючи сміливі варіанти з візерунками, розсипом каменів і декором.

Великою популярністю користуються обручки парні , що мають однаковий малюнок або переплетення. Вони стануть символом єднання подружжя, спільності їх поглядів та цілей. Нерідко чоловіки віддають перевагу простим, гладеньким варіантам, а дівчата - з гравіюванням, незвичайною формою або каменями.

Як придбати обручку недорого?

Основна вимога для таких прикрас — їх краса та довговічність. Обручку ви будете носити щодня, тому вона має бути зручною й виготовленою зі срібла найвищої проби. На сайті нашого ювелірного заводу UMAX.UA ви зможете придбати обручки недорого , не побоюючись, що вони потемнішають згодом, втратять свою красу або деформуються. Наші ювеліри вкладають душу і всю свою майстерність в кожну прикрасу. У нас обручки придбати можна лише за кілька кліків, а багатий вибір дозволить знайти ексклюзивну модель на ваш смак. Подаруйте собі довгу пам'ять про день весілля.

Всі публікації

Как чистить и хранить серебряные украшения
Как подобрать размер кольца
Знижка на комплект прикрас
Акція на обручки
Клеймение ювелирных изделий из серебра
Обручальные кольца от компании UMAX
Трендовые украшения сезона от ювелирной компании UMAX
Сюрприз для подружек невесты от UMAX