Колекція ювелірних виробів зі срібла «EMMAUS»

29. 07. 2019
Колекція ювелірних виробів зі срібла «EMMAUS»

Наш світ з кожним днем розвивається все швидше і швидше, кожну хвилину відбуваються нові відкриття, поліпшуються технології. Зараз як ніколи актуально вирази з “ Аліси в країні чудес & rdquo; Льюїса Керролла: “ Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше ”.

І в цій нескінченній гонитві важливо не втратити головне – людяність і усвідомлення цінності кожного, незалежно від його зовнішності, фізичних можливостей, працездатності, витривалості і успішності. Саме тому одним з важливих напрямків діяльності нашого ювелірного заводу UMAX є співпраця з Громадською організацією & ldquo; Еммаус ” (Харків, Україна).

летающий дом

Місія “ Еммаусу ” – створювати дружнє простір і умови для дорослішання молоді з інвалідність, сиріт і дітей-переселенців, розкривати їх потенціал і допомагати в особистому, професійному та соціальної реалізації. І саме з цією метою в 2013 році організація створила адаптаційний центр для молоді з інвалідністю та сиріт & ldquo; Літаючий будинок ” .

летающий дом

У березні 2019 роки ми запустили спільний проект з розробки та виробництва колекції ювелірних прикрас з срібла. Хлопці з “ Летючого будинку ” відвідали наш завод, побачили своїми очима весь процес виробництва ювелірних прикрас: від створення ескізу, вирощування моделі на 3D принтері і виливки виробів до їх остаточної монтування, загартування і шліфування. Більш того, підопічні “ Летючого будинку ” взяли безпосередню участь у створенні ескізів колекції.

летающий дом

1 червня 2019 року на благодійному концерті Gloria Vivaldi, який відбувся в рамках міжнародного фестивалю ДАНТЕФЕСТ2019, ми представили перші вироби нової лінійки – сережки-Джекет , сережки з англійським замком і < a href = "https://umax.ua/ru/ploskoe-kolco-reznoe-hloja-17061.html"> кільце . Частина коштів від продажу виробів була спрямована на підтримку і подальший розвиток проекту “ Літаючий будинок ” .

У наших найближчих планах – розширення колекції та створення нових ювелірних прикрас, які здатні не тільки підкреслити ваш образ і подарувати приємні емоції, а й наповнені важливим змістом.

Купуючи унікальне, стильне, модне прикраса з цієї лінійки, ви даруєте молоді з інвалідністю шанс на повноцінне, щасливе життя в суспільстві і робите наш світ добрішим!

Дізнатися більше про проекти Громадської організації & ldquo; Еммаус ” можна за посиланням: www.emmaus.com.ua

 

Ксенія Грубник, HR компанії UMAX