Міжнародна виставка Ювелір Експо Україна 2018

26. 10. 2018

Запрошуємо всіх, хто не байдужий до світу краси та ювелірних виробів, відвідати найграндіознішу подію осені - виставку «Ювелір Експо Україна 2018», яка відбудеться з 29 листопада до 2 грудня 2018р. в Міжнародному Виставковому Центрі м.Києва. Виставка, що проходить двічі на рік, має статус головної події для учасників ювелірного ринку країни, вона ж по праву вважається однією з найпрестижніших в Європі.

Стенд ювелірного заводу Юмекс, вироби якого представлені у нашому інтернет-магазині, також буде присутній на цій виставці. Ви зможете оцінити справжню якість та майстерніть виконання прикрас своїми очима. Ми будемо раді зустрічі з постійними і новими клієнтами нашої компанії.

У рамках цієї події пройдуть декілька виставочних презентацій. «Ювелір Експо Україна» - це завжди насичена програма, яка включає: семінари, конференції, конкурси, презентації, покази ювелірних прикрас та багато інших тематичні заходи, які зацікавлять не лише фахівців та професіоналів ювелірної галузі, а також просто цінителів прекрасного.

Місце проведення виставки:

МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР,

Україна, Київ, Броварський пр-т, 15. Станція метро «Лівобережна»