Колекція Літаючий будинок

7 товар(а)

на сторінці

7 товар(а)

на сторінці

"Літаючий будинок" - робити добро красиво і просто

Компанія UMAX з метою благодійності створила ювелірну колекцію "Летючий будинок" для підтримки однойменного проекту Громадської організації "Еммаус", який призначений для підтримки і допомоги молодим людям з інвалідністю та сиротам України, де вони зможуть знайти упевненість в собі, відкрити і розвинути свій потенціал, стати активними учасникам життя локального співтовариства.

Вийшла неймовірна колаборація! Учасники та учасниці "Летючий будинок" і "Еммаус" малювали ескізи для прикрас, які потім команда ювелірного заводу втілила в сріблі. Прикраси можна придбати на нашому сайті, а всі кошти від продажу цих виробів будуть перераховані в фонд організації.

Передбачено розширення колекції та створення нових унікальних ювелірних прикрас, які здатні не тільки підкреслити ваш образ і подарувати приємні емоції, а й наповнені важливим змістом.

Купуючи унікальну стильну, модну прикрасу з цієї лінійки, ви даруєте молоді з інвалідністю шанс на повноцінне, щасливе життя в суспільстві і робите наш світ добрішим!

Всі публікації