Колекція Мінімалізм

Товари з 1 по 15 із 81 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 6

Товари з 1 по 15 із 81 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 6

Геометрія форм в трендових прикрасах

Прості, але ідеальні геометричні фігури завжди привертали увагу людей. Але особливу увагу до геометрії приділяють в ювелірній справі. В образі дівчини завжди цінується мінімалізм, вміння незначними деталями, які гарно поєднуються в єдиний образ, підкреслити природну красу.

Останнім часом прикраси геометричних форм стали ідеалом симетрії і оригінальності в образі.

Мінімалізм від ювелірної компанії UMAX

Колекція Мінімалізм від ювелірної компанії UMAX - яскравий приклад застосування фігур при створенні стильних прикрас, адже в жінці зараз як ніколи цінується простота і вишуканість.

Витончена і акуратна колекція призначена для тих, хто цінує мінімалістичний дизайн і благородні маталли. Ювеліри та дизайнери компанії UMAX розуміють, що розробити будь-яку надмірність набагато простіше, ніж змусити себе прибирати зайві елементи і придумати ідеальну форму. Тому прості прикраси магічно притягують погляд, хоча на зовнішній вигляд абсолютно без вишуканостей. Але насправді - це дуже зворушливі прикраси.

Кола, трикутники, строгі лінії знайшли втілення в каблучках, сережках, підвісах, кольє. Мінімалістичні прикраси зі срібла - це саме те, що потрібно для ідеального образу в цьому сезоні, особливо їх сміливе поєднання!

Замовити прикрасу в стилі Мінімалізм

У нашому інтернет-магазині прикраси простих форм і без вишуканості ми об'єднали в окремий підкаталог. Вибирайте аксесуар до душі, просто замовляйте на сайті або за телефоном, сплачуйте через он-лайн сервіс и Вже через кілька днів прикраса буде радувати Вас або подарує пріємні враження, якщо була вибрана на подарунок.

Ми допоможемо підібрати відповідну саме Вам прикрасу і зробимо Вас неперевершеною!

Всі публікації