Новий інтернет-магазин компанії UMAX

30. 07. 2018

Раді вітати Вас на новому сайті інтернет-магазину ювелірних виробів компанії UMAX!

  Нам приємно познайомитися з новими відвідувачами нашого сайту і зустрінеться з нашими клієнтами, які вже здійснили покупку в мережі магазинів від Харківської ювелірної фабрики Юмекс . Продукція, представлена ​​на сайті виготовлена ​​зі срібла найвищої проби – еталон якості і майстерності наших ювелірів і дизайнерів, які постійно вивчають світові тренди ювелірної моди, впроваджують сучасні технології у виробництво. У кожній прикрасі закладена частинка любові і тепла майстрів ювелірної справи, які зігріють і піднімуть настрій.

Харківський ювелірний завод Umax – унікальне підприємство, в якому дивним чином поєднуються майстерність ювелірів і новітні технології виготовлення ювелірних виробів. Завдяки цьому поєднанню наша компанія створює унікальні прикраси зі срібла. Для зручності і комфорту ми пропонуємо нашим клієнтам вивчити ювелірний каталог UMAX і зробити покупки в інтернет-магазині, не виходячи з дому, на нашому сайті. Це швидко, надійно і дуже зручно.

Каталог нашого фірмового магазину пропонує ексклюзивні види срібних кілець і моделі сережок, чудові варіанти ланцюгів і браслетів зі срібла, чарівні прикраси для дітей, а так само ювелірні вироби для чоловіків. Нашими дизайнерами розроблена серія виробів з національною символікою. На сайті відображені товари з розпродажу, акції. Є можливість придбати подарункові сертифікати.

Товар, якого немає в даний момент в наявності на сайті, можливо оформити під замовлення . Наші ювеліри з радістю виконають Ваше бажання протягом 15 днів і ми відправимо його Вам. Також можливо замовити послуги з гравірування на виробі, яке купується в нашому магазині.

Ми створюємо вироби, які хочеться купувати для себе і дарувати близьким і дорогим нам людям.

Купити прикрасу для себе або на подарунок стало простіше. Вам просто потрібно зайти на сайт, вивчити наш каталог і зробити покупку. Оплата здійснюється в режимі реального часу абсолютно безпечно, а доставку можливо здійснити в будь-який населений пункт. Наші менеджери доброзичливо допоможуть у виборі розміру, розкажуть тонкощі при виборі моделі прикраси.

Ми бажаємо Вам приємних покупок!