Намистини - Шарми

Намистини - Шарми

Товари з 1 по 15 із 112 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 8

Товари з 1 по 15 із 112 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 8

Придбати шарми для браслетів за доступною ціною зі швидкою доставкою від виробника

Останнім часом стали популярні браслети, зібрані власноруч. Такі прикраси абсолютно унікальні й повністю передають характер свого власника. Для цього використовуються шарми для браслетів.

Шарм являє собою об'ємну намистину або підвіску незвичайної форми, яка кріпиться до браслета. Найбільш популярними є намистини зі срібла й золота. Підвіска шарм коштує недорого в порівнянні з готовим браслетом, до того ж вона допоможе підкреслити індивідуальність. Багато людей носять такі прикраси, як нагадування про важливі події - день весілля або заручин, подорож, народження дитини, поява в родині улюбленця, виконання мрії тощо. Такий виріб - вже не просто частина іміджу, а частина душі.

Шарм намистини в історії людства

Все нове - це добре забуте старе. Вперше щось схоже на такі знакові прикраси з'явилося в племенах часів неоліту. Носили їх переважно чоловіки, використовуючи камені або грубо оброблений метал. Витончений вигляд намистини у вигляді фігурок вже набули в Стародавньому Єгипті, де грали роль оберега. Таку ж функцію вони виконували й в середні віки. Також їх нерідко носили на шиї або на поясі, щоб підкреслити шляхетне походження або привабити удачу. Сучасні підвіски вже не мають того містичного сенсу, але здатні стати приємним нагадуванням про значущі події, а також доповнити образ.

Якою може бути підвіска-шарм?

Існує безліч різновидів прикрас даного типу. Їх усіх об'єднує одна особливість - можливість кріплення до іншого виробу. Найчастіше зустрічаються такі шарми:

• Намистини. Вони можуть мати вигадливу форму, можуть виготовлятися в образі фігурок. Використовуються просто - нанизуються на браслет або ланцюжок, мотузок.

• Підвіски. Можуть бути будь-якої форми, прикрашатися каменями й перлами, мати різноманітні вставки. Кріпляться до базової речі за допомогою замочка або засувки.

• Ланки. Є й такі шарми, які можуть буквально вплітатися в браслет, можуть використовуватися в будь-якій кількості, змінюючи довжину прикраси.

Якщо вас зацікавив цей незвичайний ювелірний виріб, запрошуємо вас ознайомитися з нашим каталогом продукції від виробника. Ювелірний завод UMAX виготовляє ювелірні прикраси високої якості, а їх виконання бездоганне. У нас ви зможете шарм придбати за дуже низькою ціною, оскільки ми працюємо без посередників.

Всі публікації