Підвіски Букви

Підвіски Букви

Товари з 1 по 15 із 29 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 15 із 29 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Підвіска Буква - загадка або відповідь ?!

У давнину люди вважали, що ім'я людини несе в собі магічну силу, здатну захищати свого власника. Незнайомцям справжнє ім'я не повідомлялося, позаяк, відаючи його, вони могли отримати владу над людиною. Перша літера прізвища чи імені вважалася оберегом, тому часто наносилася на прикраси, білизну, хусточки тощо. Срібні літери підвіски не втратили своєї популярності й дотепер. Звісно, у наші дні вони не мають глибокого містичного сенсу, а є оригінальною прикрасою, що підкреслює індивідуальність свого власника.

 

Коли доречні підвіски-літери?

Такі прикраси самобутні й не потребують додаткових аксесуарів. Їх не потрібно підбирати під сережки чи каблучки, інші ювелірні вироби. Достатньо лише обрати гарний срібний ланцюжок, котрий буде гармоніювати з кулоном.

Кулони-літери прикрасять як юну дівчину, так і зрілу пані. Ділові люди можуть не побоюватися, що прикраса порушить їх діловий імідж. Така коштовність буде гармоніювати з костюмами і сорочками, якщо вони виконані в строгому і стриманому стилі. Підвіска у вигляді букви, призначена для щоденного носіння, повинна бути достатньо лаконічною. У цьому випадку її можна буде поєднувати з будь-якими речами, навіть зі спортивним одягом.

Для урочистих випадків існують моделі, прикрашені дорогоцінними й напівкоштовними каменями або перлами. Вигадливе виконання, вставки інших металів, використання тонких металевих ниток, нанесення емалі - все це здатне зробити прикрасу виразною та дуже яскравою. У святковий вечір вона ефектно прикрасить свою власницю, підкресливши її смак і почуття стилю.

 

Коли варто придбати підвіску-букву?

Якщо ви не знаєте, що подарувати знайомій жінці, сміливо обирайте кулон у вигляді початкової літери її імені. У той час як будь-яка інша прикраса може не підійди дамі, підвіска-літера, срібло потішить кожну представницю прекрасної статі. Це може бути найперша ювелірна прикраса маленької дівчинки, подарунок коханій, презент мамі або сестрі тощо. Наш інтернет-магазин пропонує величезний асортимент кулонів-літер у різному виконанні від ювелірного заводу UMAX. Фантазія майстрів і дизайнерів-ювелірів дійсно безмежна, і ви можете на власні очі в цьому переконатися, переглянувши каталог. Ми працюємо без посередників, тому ціни вас приємно здивують.

 

Всі публікації