Підвіски Знак зодіаку

Підвіски Знак зодіаку

Товари з 1 по 15 із 24 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 15 із 24 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Підвіска знак Зодіаку - універсальний подарунок!

З прадавніх часів люди вірили, що розташування планет в момент народження людини здатне вплинути на його долю, визначити характер і поведінку. Всі люди знають, хто вони за знаком Зодіаку, незалежно від того, вірять вони у це чи ні. Саме тому підвіски Зодіаку настільки популярні. Вони завжди у моді та універсальні. Якщо прикраса на шиї з каменями не завжди виглядає доречно, то кулон знак Зодіаку виглядає гармонійно у будь-якій ситуації.

 

Кулон зі знаком Зодіаку — найкраще доповнення образу

Ювелірна прикраса, що зображає символ вашого знака Зодіаку може пасувати до будь-яких аксесуарів та одягу, якщо має лаконічне виконання. Така прикраса — частина особистості, а не лише зовнішності, тому не потребує «акомпанементу» у вигляді сережок або каблучок. Хоча, звісно, останні теж можуть бути присутніми. Прості й схематичні, такі кулони добре впишуться навіть у спортивний чи діловий стиль, особливо у випадку невеликих розмірів.

Якщо ви обираєте більш урочисте вбрання, то модель з інкрустаціями каменів і вставками буде виглядати розкішно і святково. Одягаючи підвіски знаки Зодіаку, людина відразу повідомляє світу інформацію про себе, тому виглядає більш відкритою, привабливою та викликає довіру.

 

Чому варто придбати підвіску знак Зодіаку у подарунок?

Відомо, що найкращий подарунок для жінки та дівчини — це ювелірний виріб. Але підібрати відповідну прикрасу буває досить складно. Обрана каблучка може виявитися не того розміру, а браслет – не тої довжини. Придбати ідеальні сережки також непросто, якщо не знати досконально уподобання конкретної представниці прекрасної статі. В цьому випадку кулон із зображенням знака Зодіаку стане вдалим рішенням. Він підходить абсолютно всім - і стриманим діловим леді, і дівчатам студенткам у «тертих» джинсах, і пані поважного віку. Щоб зробити такий подарунок досить лише знати день, коли народилася людина.

Наш інтернет-магазин прикрас пропонує широкий асортимент підвісок знака Зодіаку від ювелірного заводу UMAX, що виготовлені з матеріалів високої якості. У нас ви знайдете різні варіанти виконання, моделі, прикрашені вставками, плетивами або розсипом каменів, стримані та вигадливі, строгі й прості, блискучі та яскраві, великі й маленькі. Ціни на них також мають широкий діапазон і відрізняються своєю демократичністю, позаяк ми працюємо напряму, без посередників.

Всі публікації