Підвіси без вставок

Підвіси без вставок

Товари з 1 по 12 із 17 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 12 із 17 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Кулони без вставок і каменів. Низька ціна від ювелірного заводу Юмакс.

Правильно підібрана підвіска здатна доповнити образ, зробити його вишуканим та витонченим, стильним і завершеним, особливо, якщо це підвіска-кулон без каменів. Така прикраса підкреслює стриманість і відчуття стилю своєї власниці.

Підвіска без вставок — одна з найдавніших прикрас, яка з'явилася на світанку цивілізації. Майстри того часу виготовляли медальйони, підвіски, надаючи їм різної форми, робили вигадливі відтиски тощо. У сучасному світі нічого не змінилося за винятком того, що технології зробили крок уперед, і теперішні ювеліри здатні виготовляти набагато більш витончені та красиві коштовності.

 

Види кулонів без вставок

Такий ювелірний виріб дозволяє красі срібла проявити себе у повній мірі. Місячний метал нерідко губиться в сусідстві з каменями, перлами, кольоровою емаллю та служить лише обрамленням. Підвіска без вставок, срібло може бути виконана в декількох варіаціях.

• Медальйон. Пласка округла або іншої форми прикраса, на яку нанесений візерунок.

• Фігурка. Сердечка, кішечки, фігурки закоханих, зображення тварин, квітів, абстракції - все це виглядає в сріблі дуже цікаво та оригінально.

• Куля. Незвична форма такого кулона дозволяє шляхетному металу проявляти свій блиск у повній красі. Куля може бути суцільною, з гравіюванням, ажурною, що складається з переплетених срібних ниток - варіантів існує безліч.

• Знаки Зодіаку, літери, символи тощо.

 

Ланцюжок з кулоном - універсальна прикраса

Вважається, що жінку прикрашають скромність і почуття власної гідності, а срібна підвіска без вставок підкреслює саме ці якості. Великий або маленький кулон на ланцюжку завжди лаконічний і гармонійний в своїй простоті. Такий ювелірний виріб добре пасуватиме пані будь-якого віку, з будь-яким іміджем. Нічого зайвого, ніякого пафосу - тільки фантазія майстра та шляхетний холодний блиск срібла.

Ціна кулона без вставок багато в чому залежить від розміру й складності виконання, але найчастіше вона нижча за вартість аналогів з додатковими деталями. Наш ювелірний завод Юмакс пропонує вам ознайомитися з асортиментом якісних і недорогих прикрас, які стануть відмінним подарунком для вас, ваших рідних і близьких.

Всі публікації

Как чистить и хранить серебряные украшения
Влияние серебра на организм человека
Знижка на комплект прикрас
Клеймение ювелирных изделий из серебра
Применение серебра и интересные факты о нем
Трендовые украшения сезона от ювелирной компании UMAX
Как правильно выбрать и купить кулон-оберег из серебра?
Мужские украшения из серебра сделают ваш образ неповторимым
Как выбрать серебряное изделие по фен-шуй?