Срібні хрестики

Срібні хрестики

Товари з 1 по 15 із 20 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Товари з 1 по 15 із 20 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Срібні хрести: амулет і прикраса в одному варіанті

Минуло понад тисячу століть з тих пір, як з'явилися перші символи християнської віри, хрести . Згодом популярність цих аксесуарів не втратилася, а тільки примножилася. Якщо в колишні часи такі підвіски використовувалися в якості релігійних символів віруючими, тепер цей модний аксесуар можна знайти в скриньці сучасної жінки і на шиї ділових чоловіків.

Хто може купити хрестик з срібла

Хрести – підвіски зобов'язані своїм успіхом такому благородному металу, як срібло. У ньому духовність тісно переплітається з чистотою кольору, а сяючий блиск межує зі скромною матовою поверхнею.

Цей символ релігії недарма має таку назву. Хрест не надягається поверх одягу, чи не виставляється «напоказ», а носиться ближче до тіла. Це підкреслює єдність небесних сил і земного життя. Як амулет, він захищає від нечистих думок, служить інструментом захисту від них.

Як атрибут віри, православний хрест супроводжує людину з дня його народження і до останнього дня. Його не прийнято знімати. Виріб, виготовлений зі срібла 925 проби, не піддається корозії. Тому ви можете купатися з ним, не боючись, що метал окислиться і почорніє.

Немає абсолютно ніяких обмежень за віком для носіння хрестика. На дитину срібний хрест надягають при хрещенні, і він носить його до самої старості. Дівчатка і хлопчики, солідні чоловіки і жінки у віці - кожен знаходить своє вираження в розп'ятті.

Є кілька причин купити срібний хрест . Наприклад, хрещення, день народження або інший привід для подарунка. Не забувайте: перед приношенням він повинен бути освячений в церкві. Якщо хрест в комплекті з ланцюгом, то вона також піддається освяченню. Якщо ви купуєте підвіс для здійснення обряду хрещення, майте на увазі, що у католицьких і православних хрестів є певні відмінності.

Якщо ви маєте намір придбати кулон, зверніть увагу, що для жінок підходять наступні аксесуари:

 • – легкі;
 • – ажурні;
 • – прикрашені штучними та натуральними каменями - коштовними та напівкоштовними.

Чоловіки можуть дозволити собі масивні вироби з лаконічними формами.

Для дітей батьки часто вибирають акуратні маленькі підвіски з срібла.

Срібні хрестики від ювелірної фабрики UMAX

Дизайнери ювелірної фабрики UMAX постійно поповнюють асортимент продукції інтернет-магазину цікавими новинками. Через відсутність посередників на нашому інтернет-сайті umax.ua, Ви можете купити модні прикраси за дуже низькою ціною.

Срібні хрестики в нашому магазині представлені різноманітними моделями для повсякденного носіння або як стильна прикраса:

 • –різноманітного дизайну;
 • – з розп'яттям і без нього;
 • – зі вставками емалі, рубінів, кристалів Сваровські;
 • – жіночі, дитячі, чоловічі.

Будьте у курсі наших новинок і не пропустіть можливість купити срібний хрест для себе чи своєї родини!

Пропонуються вироби в різному виконанні. У стилі модерн або вічно молодої класики. Зі вставками з дорогоцінних, напівкоштовних і інших ювелірних каменів, а також без них. З натуральними і штучно вирощеними камінням, включаючи фіаніти Сваровські. Варіантів безліч, і всі вони заслуговують на увагу.

Всі публікації