Розпродаж

Товари з 1 по 15 із 20 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 15 із 20 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Знижки в ювелірних магазинах компанії UMAX

Купити модні прикраси зі срібла зі значною знижкою на ювелірні вироби - мрія кожної жінки. Інтернет-магазин UMAX запрошує на захоплюючий шопінг зі знижками! Зважаючи на те, що велика частина покупців належить до прекрасної статі, робити подарунки для Вас набагато приємніше.

UMAX: український ювелірний завод дарує знижки всім

Абсолютно вся продукція з каталогу виготовлена ​​творчим колективом компанії UMAX . Наш інтернет-магазин - офіційний представник підприємства. Це головна причина, чому придбати у нас коштовності можна за мінімальною ціною . Ми пропонуємо товари безпосередньо від виробника , а значить - дешево.

Один з напрямків нашої цінової стратегії - проведення акційних розпродажів. У ці періоди зниження цін досягає фантастичних відміток в 50%. Акції стосуються категорій, які користуються особливим попитом. До них відносяться:

Пропонуються вироби в різному виконанні. У стилі модерн або вічно молодий класики. Зі вставками коштовних, напівкоштовних і інших ювелірних каменів, а також без них. З натуральними і штучно вирощеними камінням, включаючи фіаніти Сваровські. Варіантів безліч, і всі вони заслуговують на увагу.

Знижки на ювелірні вироби: приваблива перспектива

Нескладно підрахувати, що купувати продукцію нашого українського ювелірного заводу зі знижкою - подвійна вигода. Купуючи в дні розпродажів, можна за порівняно невеликі гроші поповнити особисту колекцію прикрас або зробити розкішний презент.

Є ряд переваг, які давно оцінили наші постійні клієнти. До них відноситься:

  • справжність виробів, підтверджена именником і клеймом заводу-виготовлювача;
  • знижки, що надаються ювелірним заводом, доходять до половини вартості;
  • зручність здійснення покупок в один клік;
  • оперативна адресна доставка;
  • заміна в разі заводського браку;
  • кваліфікована допомога наших менеджерів.

Єдине, чого ми не можемо гарантувати - що всі бажаючі встигнуть придбати акційнї товари, тому що їх кількість обмежена. Тому звертайте увагу на терміни дії знижок в ювелірних магазинах нашої мережі. Щоб найзаповітніші бажання здійснювались в будь-який час року, розпродажі і акції проводяться не тільки з нагоди свят.

Запрошуємо частіше відвідувати наш сайт і не пропустити відмінну можливість придбати прикрасу зі знижкою. І тоді вподобана прикраса стане гідним атрибутом власника, несучи з собою необмежені позитивні емоції і підкреслюючи його статус.

Всі публікації