Різне

Товари з 1 по 15 із 57 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Товари з 1 по 15 із 57 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ювелірний магазин UMAX: широкий асортимент ювелірних виробів

Наш інтернет-магазин представляє ювелірні вироби Харківської ювелірної фабрики UMAX, широко відомої в Україні та за кордоном. Ми не обмежуємося стандартними наборами ювелірних виробів і пропонуємо клієнтам більш широкий асортимент продукції.

На нашому сайті покупці можуть знайти все необхідне для зручного здійснення покупки. Докладні фотографії, описи, інформаційна підтримка від уважних і компетентних менеджерів - все це для Вас, наших дорогих клієнтів!

 

Срібні сувеніри та подарунки

Розділ, який ви переглядаєте, містить:

 • - брошки і шпильки;
 • - сережки для пірсингу;
 • - сувеніри;
 • - іонізатори для води;
 • - подарункові сертифікати;
 • - упаковка для ювелірних виробів;
 • - засоби для догляду за сріблом.

Cрібні прикраси виготовлені зі срібла 925 проби. Щоб захистити їх від потемніння і окислення, вони покриті родієм - одним з найдорожчих і твердих дорогоцінних металів. Завдяки цьому продукти стають «вічними», які не темніють і набувають більш об'ємного вигляду.

Подарункові сертифікати пропонуються в трьох номіналах - 200, 300 і 1000 грн. За бажанням можна придбати кілька сертифікатів для незвичайного і несподіваного подарунка з нагоди будь-якого святкового заходу.

Остаточний штрих будь-якої покупки - подарункова упаковка. Наші дизайнери розробили кілька оригінальних пакувальних коробок з оксамитовим, шкіряним, паперовим покриттям, в яких зручно зберігати коштовності. Ви зможете вибрати варіант для себе. Ми пропонуємо подбати про те, щоб придбані коштовності не втрачали свій первісний блиск з часом. Використовуйте професійні засоби по догляду і серветки, щоб зберегти красу і блиск аксесуарів.

 

Ювелірний магазин UMAX: святковий настрій в кожному будинку

Срібло - найдоступніший зі всіх коштовних металів і не поступається елегантності дорогим платині і золоту. Особливо це підходить дітям,  для яких срібні прикраси краще золота.

Наш постачальник - компанія UMAX - згуртована команда майстрів, які люблять свою професію. Дизайнери розробляють найсміливіші ідеї та фантазії. Ювеліри втілюють ідеї в дорогоцінні шедеври. Продавці знають всі переваги, секрети наших творінь і з радістю діляться ними з покупцями.

Найбільшою нагородою для нас є щасливі посмішки і вигуки захоплення. Ми ніколи не зупиняємося, сміливо крокуємо вперед. І все це для Вас!

Всі публікації