Брошки, шпильки

Брошки, шпильки

9 товар(а)

на сторінці

9 товар(а)

на сторінці

Срібна брошка: стильний аксесуар, не тільки для жінок

Вираз індивідуальності, створення закінченого образу може бути зроблено різними способами. Не кожна жінка, не кажучи про чоловіка, придумає використовувати для цього красиву брошку.

А даремно! У колекціях відомих будинків моди це незаслужено забута прикраса придбала особливе значення. Один невеликий дотик - і від суворого костюма або сукні простого крою неможливо відвести очей.

 

Дві основні причини купити брошку

Багатофункціональність і універсальність - це переваги, якими можуть похвалитися не всі прикрасами. Правильно підібрана брошка з каменями або шпилька зі срібла може додати елегантності, жіночності образу і вигідно відтінити колір шкіри. Цей аксесуар можна використовувати для самих різних цілей:

  • - як шпильку на шарфах, майках, лацканах куртки, брюках, беретах, краватках;
  • - для створення романтичного, повсякденного, вінтажного, класичного образу;
  • - для закріплення кінців хустки, створення декоративного фалда, зменшення глибини декольте.

Срібна брошка, може бути шпилькою або голкою. У скриньці модниць зазвичай є обидва види, що дозволяє дамам змінювати зовнішній вигляд, не обмежуючи свої фантазії.

Але деякими правилами не можна нехтувати.

♣ Велика брошка з каменями гармонує тільки з одягом ділового стилю.

♣ Присутність на одязі блискучих гудзиків, блискавок або інших блискучих елементів виключає можливість використання таких прикрас.

♣ Прикраса має контрастно виділятися на одязі. Важливо не носити аксесуар з іншими видами ювелірних виробів, якщо вони не були куплені в наборі.

 

Красива брошка зі срібла - дотик моди

На відміну від інших ювелірних виробів з дорогоцінних металів цей вид ювелірних прикрас часто має яскраву індивідуальність. Щоб подарунок обов'язково сподобався, купуйте брошку у вигляді шпильки. У цьому випадку він сприймається як амулет «від вроку» і універсально підходить чоловікам, жінкам і особливо дітям.

У нашому каталозі представлені вироби заводу UMAX:

- зі срібла 925 проби;

- зі вставками емалі, натуральних і штучних каменів, включаючи кристали Сваровскі;

- різної тематики;

- з родієвим покриттям.

Вибір великий. Сядьте зручно перед монітором і впевнено вирушайте на віртуальний шопінг. Бажаємо вам удачі!

Всі публікації