Іонізатори води

Іонізатори води

2 товар(а)

на сторінці

2 товар(а)

на сторінці

Іонізатори води зі срібла

Забруднення навколишнього середовища, зокрема, водосховищ - одна з найгостріших проблем нашого часу. Навіть після стандартної очищення, якість питної води залишає бажати кращого. Але ми п'ємо цю воду щодня і даємо її дітям. Як поліпшити її стан,  не витрачаючись на дорогі системи очищення? Існує вихід - елегантні та стильні іонізатори води для домашнього використання.

Ці невеликі штучки не просто фільтрують воду, а дезінфікують її від шкідливих бактерій і насичують корисними якостями завдяки лікарським якостям срібла.

 

Срібні іонізатори: основні переваги

Люди давно знають унікальні якості срібла. Цей дорогоцінний метал має воістину чарівними характеристиками: він омолоджує тіло, очищає кров і благотворно впливає на фізіологічні процеси. Тому різні срібні предмети домашнього вжитку, наприклад  іонізатори або столові прилади, які не тільки красиві, але й гігієнічні. Досить розмістити невеликий іонізатор в контейнері з рідиною протягом 6-8 годин, і її якість значно покращиться. Вона буде очищена від багатьох бактерій і насичена корисними іонами срібла.

Це просто необхідний предмет в будинку, де є діти. Вам не потрібно купувати пляшкову воду для немовлят. Крім того, срібний іонізатор можна взяти у відпустку і бути впевненим в якості питної води в будь-якому місці.

 

Де купити іонізатор для води

Ви можете купити іонізатор води ювелірної фабрики UMAX всього за кілька кліків, не виходячи з дому. Якщо ви шукаєте незвичайний і корисний сувенір, вивчіть каталог UMAX.UA з широким ассоримент виробів за доступними цінами. Ми працюємо без посередників, тому наші ціни нижчі за ринкові. Іонізатор води можуть бути прекрасним подарунком для друзів і сім'ї, а також естетичною та корисною річчю в будинку. Наші менеджери готові проконсультувати Вас за будь-яких питань за телефонами на сайті

Всі публікації