Сувеніри

Сувеніри

15 товар(а)

на сторінці

15 товар(а)

на сторінці

Срібло на подарунок від виробника

Компанія UMAX є українським виробником якісної продукції з дорогоцінних металів, каменів і інших матеріалів. Якщо Вам потрібно купити сувенір, вишукану прикрасу або модний брелок, запрошуємо ознайомитися з каталогом UMAX на нашому сайті. Наші майстри, використовуючи новітні технології та ручну працю при створенні виробів, створюють справжні шедеври за найнижчою ціною.

У категорії Сувеніри зі срібла представлені предмети, які можуть стати презентом не тільки родичам, а й високопоставленим чинам, знайомим та іншим важливим для Вас особам. Майстерна робота, дорогий зовнішній вигляд, стильні форми та моделі зроблять подарунок незабутнім.

 

Сувеніри зі срібла: в асортименті

Дизайнери ювелірної фабрики UMAX постійно створюють вироби в нових і вже улюблених стилях. Такі деталі, як модні тенденції, стилізація під старовину, елементи ручної роботи, дозволять вибрати варіант саме для Вас.

Срібло на подарунок умовно розділене за такими ознаками:

- дитяче, жіноче або чоловіче;

- офіційна чи особиста символіка;

- для святкового заходу або просто без приводу.

Володіючи витонченістю і високою художньою цінністю, цей дорогоцінний метал відносно недорогий. Це доступне придбання для багатьох, незалежно від статі, віку або статусу в суспільстві.

 

 Де купити недорогий сувенір

Шукаєте сюрприз за оптовою ціною в роздріб? Саме цей шанс надає UMAX.UA як прямий представник заводу, що виробляє цікаві речі з цінних матеріалів і не тільки.

Купуючи у нас, Ви купуєте:

- високоякісні товари, ціна яких приємно здивує;

- гідне обслуговування;

- можливість оплачувати як на картку, так і готівкою;

- кур'єрська доставка по будь-якому вказаною адресою.

Хочете подивитися додаткові фотографії? Зверніться до наших менеджерів, і вони нададуть всю необхідну інформацію по вибраному варіанту. Експерти готові розповісти нашим клієнтам про матеріали, особливості виробництва та можливості підібрати комплект з іншими виробами. Крім того, ми постійно проводимо рекламні акції; у нас є система знижок, які можна знайти на веб-сайті або дізнатися безпосередньо у консультантів.

Зацікавилися? Зателефонуйте нам і отримаєте інформацію негайно!

Всі публікації