Сережки цвяшки

 Сережки цвяшки

Товари з 1 по 15 із 103 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 7

Товари з 1 по 15 із 103 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 7

Cрібні сережки цвяшки придбати за найнижчою ціною від виробника

Багато жінок віддають перевагу прикрасам, які не спричиняють клопоту - надійно тримаються на мочці вуха, не заважають, виглядають стильно і привабливо. 

Сережки пусети, які зазвичай називають цвяшками, відповідають цим вимогам. Вони кріпляться за допомогою надійного штифта, зазвичай мають невеликі розміри, виглядають лаконічно і стильно. Однак не варто вважати, що цвяшки - це проста прикраса. Вони можуть бути яскравими, масивними, з каменями, підвісками, тому відмінно підійдуть як для ранкової пробіжки, так і для відвідин театру, і навіть весілля.

Кому будуть личити срібні сережки цвяшки?

Придбати сережки цвяшки зазвичай намагаються батьки дівчаток. Як тільки дитині прокололи вуха, пусети стануть найкращим варіантом, тому що вони абсолютно не заважають і не чіпляються за одяг. Спортсменки й активні леді теж оцінять таку перевагу цих сережок.

Бізнес вумен також часто віддають перевагу саме таким ювелірним  виробам. Невеликі та витончені, сережки цвяшки зі срібла добре поєднуються з діловими костюмами і додають нотки жіночності до образу.

Пані елегантного віку також можуть сережки пусети придбати, щоб підкреслити чарівність зрілої краси.

Якими бувають срібні сережки цвяшки?

Ці прикраси можуть бути якими завгодно, але їх розділяють на такі категорії:

♣ Без вставок. Вони мають вигляд кульок або «кнопок». Виглядають досить просто, але елегантно і ніжно;

♣ З каменями. Найбільш поширений вид. У продажу можна знайти будь-які камені - від цирконію та перлів до діаманта. Завдяки маленькому розміру і відповідної ціни, кожна жінка може дозволити собі придбання такої коштовності;

♣ З підвісками. Ці пусети навіть не схожі на цвяшки, хоч і є ними. Найчастіше це довгі сережки, які стануть чудовим рішенням для вечірнього образу.

Всі перераховані вище види коштовностей ви зможете знайти на нашому сайті umax.ua, де представлені вироби ювелірного магазину UMAX. У нас ви маєте можливість купити сережки цвяшки за привабливою ціною. Це відмінна нагода зробити подарунок собі коханій, привітати маму, сестру, дочку, приятельку. Ювелірна прикраса додасть святкової нотки у повсякденне життя.

Всі публікації