Сережки з камінням Swarovski

Товари з 1 по 15 із 34 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Товари з 1 по 15 із 34 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Срібні сережки з камінням Swarovski купити за вигідною ціною

Прикраси з каменями Swarovski мають величезну популярність у світі моди. Сережки срібні зі вставками цих каменів здатні викликати щире захоплення навіть у байдужих до ювелірних виробів людей. Причина тому - дивовижна чистота огранених каменів і барвиста гра світлових променів, що приваблюють погляди оточуючих. Сережки з такими вставками будуть доречні на подарунок для будь-якої представниці прекрасної статі, підкреслять її вибагливість і вишуканість.

Оригінальність представлених на сайті сережок з каменями відомого бренду гарантована офіційним партнерством ювелірної компанії Umax і всесвітньо відомої компанії SWAROVSKI GEMSTONES. А власне виробництво виробів дозволить придбати популярні прикраси з найменшими для Вас витратами.

 

Камені SWAROVSKI ZIRCONIA - сяйво і блиск діамантів

Камені SWAROVSKI ZIRCONIA - це кубічний цирконій з гранюванням, яке перетворює звичайний фіаніт в яскраву веселку. Блиск кубічного цирконію Сваровськи за яскравістю не поступається блиску діамантів. Показники дисперсії, в порівнянні з високоякісними діамантами, перевищують в 1,5 рази. Тому кубічний цирконій - камінь штучного походження, називають «штучним діамантом».

Гарантією високої точності, блиску і достовірності каменя від SWAROVSKI є мікроскопічне гравірування на вставці, що ставиться на кожен камінь розміром від 0,8 міліметрів. Також такий знак підтверджує, що гранювання вставки відбувалося на заводі SWAROVSKI в Австрії.

 

Чому обирають сережки зі срібла з цирконієм Сваровськи? 

Причиною купити срібні сережки з камінням Swarovski може бути один з наступних фактів:

◊ Сережки з каменями цього бренду ніколи не стануть буденною прикрасою. Вони не втратять актуальності і свіго блиску на довгі роки завдяки популярность імені SWAROVSKI та гарантованої якості.

◊ В прикрасу укладена магічна привабливість, своєрідний шарм, який створює неповторну гармонію ювелірної композиції.

◊ Вартість каменів SWAROVSKI ZIRCONIA значно нижче діамантів, а ціна на виріб від ювелірного заводу UMAX приваблива, особливо в період акцій і розпродажів.

◊ Асортимент виробів з брендовим камінням різним за формою та забарвленням на нашому сайті дозволить вибрати гідну Вас прикрасу або ювелірний комплект.

◊ У разі подарунка позначення «Вставка Swarovski» на бирці сережок значно підвищить значущість самого подарунка і дарувальника для жінки чи дівчини.

◊ Особливих вимог по догляду цирконій, виготовлений компанією Сваровськи, не вимагає. Камінь придатний для щоденного носіння, його можна чистити зубною щіткою, використовуючи для цього мильний розчин.

На нашому сайті Umax.ua представлений широкий асортимент сережок з каменями Сваровськи, докладні фотографії та опис Ви знайдете в ювелірному каталозі продукції, а оплатити і замовити доставку можна прямо на сайті. Приємних покупок !!

Всі публікації