Сюрприз для подружок нареченої від UMAX

15. 07. 2019
Сюрприз для подружок нареченої від UMAX

Ювелірна компанія UMAX — передовий виробник виробів зі срібла, який не тільки завжди готовий запропонувати новинки ювелірної моди, урізноманітнити аксесуарами будь-який образ сучасної жінки, надати широкий вибір оригінальних подарунків за будь-що, але і заявляє про себе, беручи участь в різних громадських заходах, які покликані дарувати радість і насолоду їх учасникам і глядачам.

Так 30 червня 2019 р. в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького м.Харкова проводилося унікальний захід Парад подружок Наречених , який подарував можливість для нареченої і її подружок провести дівич-вечір незабутньо. Організатори та партнери проекту постаралися, щоб учасниці отримали по максимуму позитивних емоцій, приголомшливі фотографії, відеоролики і, звичайно ж, подарунки!

 

подарки от UMAX

 

Ювелірна компанія UMAX виступила партнером проекту і вручила ПОДАРУНКИ - вироби власного виробництва - кращій команді подружок нареченої. Переможниці визначалися за критеріями відповідності стильному образу, дотепним відповідей, прекрасного настрою і глядацької симпатії.

 

подарки от UMAX подружкам невесты

 

Дівчата надовго запам'ятають пам'ятний день не тільки завдяки проведеному заходу, але також прикраси від UMAX будуть знову і знову викликати в пам'яті неймовірні емоції від дівич-вечора.

 подарки от UMAX подружкам невесты

 

Ювелірна компанія UMAX і далі готова підтримувати цікаві громадські проекти, які несуть позитив і розвивають у молоді естетичні почуття.