Шнури (каучукові, силіконові, нитки)

Шнури (каучукові, силіконові, нитки)

14 товар(а)

на сторінці

14 товар(а)

на сторінці

Мотузок з каучуку: модно, розкішно, чарівно

Стильну людину легко визначити, тому що вона носить мотузок з каучуку. Найчастіше на шиї - як ланцюжок. Іноді на зап'ястку замість браслета. Аксесуар настільки універсальний, що пасує під будь-який образ. Не дарма він увійшов в моду, коли кутюр'є намагалися «поєднувати непоєднуване», а в підсумку домоглися абсолютно несподіваного результату - масової популярності.

Не менш ефектно виглядають ланцюжки з натуральної шкіри та силікону. Їх використовують як самостійну прикрасу або ж разом з підвісками. Нерідко вони слугують для носіння хрестиків та інших релігійних атрибутів. Безпрограшний варіант - презент на хрестини.

Придбати шкіряний мотузок у інтернет-крамниці UMAX

При виготовленні прикрас використовуються натуральні матеріали - шкіра та каучук. Плануючи придбати шкіряний мотузок чи каучуковий, перш за все, слід знати деякі тонкощі. Плюсами вважаються:

• добра еластичність;

• відсутність липкості;

• стійкість до розбухання.

У той же час під впливом вологи вони деформуються, втрачають м'якість, гнучкість. Відвідувати в них сауну, басейн, купатися в прісній та солоній воді категорично заборонено. Шкіра не боїться парфумерних випарів, а для каучуку вони вкрай небажані.

Каучукові мотузки не терплять прямих сонячних променів і високих температур. Шкіряні та силіконові на ці чинники не реагують.

Випускаються аксесуари з застібками зі срібла чи золота. Особливої елегантності надають вставки з цих дорогоцінних металів. Довжина найрізноманітніша, як і колірна палітра. Найпопулярніший колір - чорний. Тим, хто збирається силіконовий мотузок придбати, слід пам'ятати, що він може забарвити одяг, розтягнутися. Проте, іноді вони виявляються довговічніше каучукових.

Мотузок з каучуку від перевіреного виробника

Недобросовісні виробники часто використовують замість натуральних матеріалів замінники. Вироби з них швидко втрачають зовнішній вигляд, стають твердими, ламаються.

У нашому каталозі такої продукції немає. Ми представляємо продукцію Харківського ювелірного заводу UMAX. Досвідчені майстри-професіонали за допомогою 3D-моделювання створюють прикраси високої якості, з оригінальним дизайном. Їх роботи не раз брали участь у міжнародних та українських виставках, де відзначалися дипломами.

Для дорослих і дітей, жінок та чоловіків, що віддають перевагу класиці, авангарду та іншим стилям в нашому магазині знайдеться пропозиція, що варта уваги. Погортайте каталог, придивіться до моделей, зідзвоніться з менеджерами. Впевнені, вам обов'язково що-небудь припаде до душі!

Всі публікації