Для дітей

Товари з 1 по 15 із 51 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Товари з 1 по 15 із 51 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ювелірні вироби для дітей: промінь сонця в кожному аксесуарі

Як порадувати маленьку дитину, щоб подарунок сподобався і був корисним одночасно? Правильна відповідь - купити оригінальну дитячу прикрасу зі срібла в інтернет-магазині UMAX.

Цей благородний метал є ідеальним рішенням для дитячих прикрас. Він поєднує в собі красу і блиск, який так тішить дітей, та абсолютну безпеку в порівнянні з дешевою біжутерією, а ціна срібла нижче, ніж золота. Вироби зі срібла не містять нікелю, і батькам не потрібно боятися виникнення алергії у дитини.

 

Прикраси для дітей: як зробити правильний вибір

Виховання гарного смаку дитини починається з раннього віку. Одне з правил хорошого тону полягає в здатності користуватися прикрасами. Ніщо так не розвиває здатність створювати власний образ, як правильно підібраний аксесуар.

В основному це відноситься до юних леді, але юні джентльмени теж не відстають. Ложки навряд чи зможуть їх зацікавити, але підвіски та браслети можуть стати відмінним цікавим подарунком. Питання про сережки для дівчаток не викликає сумнівів, а ось для хлопчиків залишається поки відкритим. Адже згідно з міфом носити в лівому вусі одну сережку вважається корисним для здоров'я.

Ювелірні вироби для дітей вибираються за декількома правилами:

 • • за віком;
 • • без гострих країв;
 • • враховуючи захоплення дитини;
 • • зі зручними застібками.

 

Дитячі прикраси - перший крок у дорослий світ

Маленькі модниці зазвичай оцінять недорогі прикраси, виготовлені постачальником нашого магазину -  ювелірною фабрикою UMAX. На сторінках нашого каталогу покупці знайдуть:

- каблучки;

- сережки;

- підвіски.

Майстри ювелірної справи створюють прикраси для дівчаток з емалевими вставками, у вигляді улюблених персонажів мультфільмів і милих маленьких тварин, знаків Зодіаку, початкових букв імені.

Діти за віком не можуть самі купувати те, що їм подобається. Тим приємніше для дорослих дарувати їм подарунки. Будьте щедрими - подаруйте  дитині багато-багато щастя в маленькому форматі!

Всі публікації