Дитячі каблучки

Дитячі каблучки

9 товар(а)

на сторінці

9 товар(а)

на сторінці

Каблучка і дитина: ключ до досконалості

Одна категорія ювелірних виробів має незмінну популярність серед дітей будь-якого віку. Неважко здогадатися, що мова йде про каблучки для дівчаток. Ледве навчившись ходити і розмовляти, діти надягають на крихітні пальчики мамині прикраси. Перші пізнання інтуїтивні, але з доросленням дівчинка хоче виділитися серед своїх друзів. Дизайнери компанії UMAX допоможуть їй в цьому прагненні.

 

Важке завдання: як купити дитячу каблучку

Зазвичай приводом такого придбання є день народження або інша значуща подія. Вибір каблучки зазвичай залежить від віку маленької леді. Безпечніше купити класичну прикрасу для дитини. Батьки збережуть її і вручать від імені дарувальника, коли дочка «доросте» до подарунка.

Взагалі, особливість вибору полягає в тому, що каблучка купується дівчинці, коли вона починає розуміти її призначення і цінність. Якщо зважилися на покупку, візьміть до уваги:

- особисті побажання;

- зручність під час носіння і дитячих ігор;

- наявність виступаючих деталей.

Для підлітків необхідно вибирати каблучку за такими критеріями, як колір очей, волосся і шкіри.

Важливо, з яким одягом планується носити аксесуар, і в яких випадках - для повсякденного використання або для святкових моментів життя.

Якщо палець не відповідає стандартним розмірам, завжди вибирайте більший розмір - на майбутнє.

 

Каблучки для дівчаток - фантазія без кордонів

Ювеліри заводу UMAX, який є основним постачальником нашого інтернет-магазину, дотримуються наймодніших тенденцій в своїх роботах. Майстри створюють ніжні, сповнені любові і доброти ювелірні вироби. Вони незмінно викликають захоплення у дітей. Тому бажання батьків купити дитячі каблучки зрозуміло для нас, і ми намагаємося пропонувати найбільш популярні новинки.

Всі публікації