Запонки

Запонки

11 товар(а)

на сторінці

11 товар(а)

на сторінці

Запонки - ознака стильного чоловіка

Якщо ви вирішили купити запонки, варто трохи дізнатися про їхню історію. Ці вироби з'явилися в далекому 17 столітті у вигляді золотих ланцюгів, що з'єднували края манжети на рукаві. Це був привілей багатих людей, які могли дозволити собі витрачати гроші на такі дрібнички. Відкриття процесу гальванізації та винахід штирьовий застібок дозволило цим аксесуарам бути доступними для всіх. Згодом технологія була модернізована ще більше, і тепер чоловічі запонки виготовляються серійним методом.

Ювелірна фабрика UMAX поєднує в собі машинне виробництво і ручну роботу. Кожна нова ідея дизайнерів, яка відображається на малюнках, спочатку проходить через спеціальні пристрої, а потім уточнюється досвідченими майстрами. Тому ми з впевненістю заявляємо, що кожне з наших виробів має частинку душі.

 

Срібні запонки: широкий асортимент аксесуарів

Наші варіанти запонок можуть задовольнити навіть найвимогливіших денді. У каталозі представлені симетричні і асиметричні моделі для подвійних і комбінованих манжет. У списку продуктів є чоловічі запонки наступних типів:

•  Класичний (строгий контур і колірна гамма);

•  Тематичні (наприклад, з логотипом компанії);

•  Фантазійний (з нестандартними лініями і / або зображеннями).

Багато виробів прикрашені натуральними або штучними каменями, покриттям емаллю. Фантазія наших дизайнерів з легкістю втілена в реальність завдяки вмілим майстрам. І найголовніше, срібні запонки в нашому магазині досить дешеві.

 

Де купити запонки недорого?

UMAX.UA - це веб-сайт, який представляє виробника. Тому ми можемо похвалитися оптовою ціною для всіх позицій в каталозі. Є такі переваги співпраці з нами:

- величезний асортимент ювелірних виробів;

- можливість оплачувати як до, так і після отримання замовлення;

- консультації менеджерів по виробах (вага, розмір, додаткові фотографії, деталі догляду);

- участь в рекламних акціях, сезонні знижки, дисконтні програми;

- кур'єрська доставка за вказаною адресою.

Зацікавилися? Наберіть номер (093) 371-91-71 або (068) 371-91-71 і отримайте інформацію у наших менеджерів!

Всі публікації