Затискачі для краватки

Затискачі для краватки

Товари з 1 по 15 із 25 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 15 із 25 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Затискач для краватки: атрибут офіційного і повсякденного образу

Класичний костюм - загальноприйнятий одяг для офіційних прийомів і повсякденної роботи співробітників офісів, де потрібно строго відповідати вимогам дрес-коду. Але навіть в цій ситуації ви можете знайти вихід і розкрити свою індивідуальність, використовуючи затискач для краватки. Ця невелика, але виразна деталь виконує не тільки естетичну функцію, але і фіксує краватку, усуваючи необхідність постійно поправляти її. Забудьте про неохайний вигляд, попадання краватки в чашку кави і безуспішно підписаних документах! Компанія UMAX спеціалізується на виробництві дорогоцінних виробів для чоловіків, жінок і дітей.

Зокрема, був розроблений ряд срібних затискачів для краваток, які можна купити за мінімальною ціною. Кожен виріб пройшов довгий шлях від появи дизайнерської ідеї до фінальних акордів обробки вдалим майстром. Тому вони наповнені позитивною енергією, націленою на досягнення результату.

 

Цікавий подарунок для чоловіка - затискач

Наша ювелірна фабрика представляє різноманітність виробів. Згідно з нашими дослідженнями та аналізу клієнтських запитів ми зробили висновок, що ідеальним матеріалом для створення затискачу для краватки є срібло. У каталозі наших виробів ви знайдете:

- вироби без надмірностей;

- з розсипом каменів;

- з емалевими вставками;

- зі вставками великих кристалів.

Асортимент постійно поповнюється, оскільки нові ідеї з'являються щодня. Тому вибрати відповідний образу затискач для краватки можна для будь-якого офіційного або святкового виходу.

 

Де купити затискач для краватки недорого

Шукаєте подарунок для чоловіка не дуже дорогий, але стильний? Інтернет-магазин UMAX.UA представляє продукцію безпосередньо від виробника. Саме тому ми продаємо наші ювелірні вироби за оптовою ціною.

Інші переваги покупки на нашому сайті:

♠ широкий вибір аксесуарів;

♠ гарантія якості;

♠ швидка доставка;

♠ швидке надання додаткової інформації (фото, розміри, вага);

♠ можливість оплати карткою або готівкою.

Крім того, у нас постійно діють знижки та інші вигідні заходи. Кожен покупець може брати участь у дисконтній програмі. Цікаво? Наберіть номер (093) 371-91-71 або (068) 371-91-71 і дізнайтеся все у наших менеджерів!

Всі публікації