Каблучки до заручин

Товари з 1 по 15 із 30 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 15 із 30 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Каблучка до заручин - покори її серце ніжним визнанням!

Каблучки до заручин – особливий вид прикрас, які є символом любові, до його вибору треба поставитися дуже відповідально. Пропозиції руки і серця чекає кожна дівчина. Зробіть для своєї коханої цю подію дійсно незабутньою і постарайтеся дотриматися всіх традицій — подаруйте каблучку, яка стане символом ваших серйозних намірів.

Даруючи каблучку, Ви пропонуєте улюбленій стати Вашою дружиною,   висловлюєте бажання оберігати її, дбати про неї, це підтвердження безмежної сили Вашої любові. Для люблячої жінки каблучка для заручин назавжди збереже ці почуття і буде найкращою прикрасою, яке передається у спадок.

Каблучка до заручин - традиція і прикраса

Якщо ви вибираєте каблучки до заручин, потрібно знати деякі нюанси. Класична форма каблучки для заручин виглядає як гладка смужка благородного металу з одним каменем, також прикраса може мати рифлену форму чи мати якусь іншу оригінальную форму. Каблучка для пропозиції з гравіюванням буде символізувати щирість, відданість і сталість двох люблячих сердець. Носиться на безіменному пальчику.

Каблучки-солітери (одинарники) — ідеальний вибір для заручин.  Традиція дарувати такі каблучки прийшла до нас із заходу, де каблучка-солітер є стандартом каблучки до заручин, яке підносять дівчині в романтичній обстановці. Така каблучка символізує непорушний зв'язок молодих.

Як вибрати та купити каблучку до заручин

При виборі каблучки спочатку потрібно визначитися з бюджетом. Каблучка до заручин за визначенням не буде дешевим, оскільки за традицією вона повинна бути виконана з дорогоцінного металу і прикрашена каменем, але сьогодні вибір таких прикрас досить великий, можна знайти дуже красиві і гідні варіанти на будь-який гаманець, саме на нашому сайті Ви знайдете чарівні і привабливі за ціною варіанти каблучок до заручин зі срібла.

Традиційно вибирається безбарвний камінь - як символ чистоти і молодості, розмір переважно невеликий, але краще слідувати смакам дівчини, як і при виборі кольору каменю.  В інтернет-магазині Umax.ua  Ви зможете вибрати потрібний розмір та колір каменя - кубічний цирконій або "штучний діамант", цирконій Swarovski, а також натуральний камінь.

Срібна каблучка до заручин - допустимий варіант, якщо Ваша обраниця носить кільця зі срібла або платини. Слід врахувати, що дівчина може поєднувати цю каблучку, яка носиться на безіменному пальці, з іншими своїми каблучками. Виміряти потрібний розмір можна по внутрішньому діаметру каблучки, яка вже є у обраниці або ж іншим способом - запитати у подруги нареченої, заміряти ниткою або ін.

Якщо Вам потрібна допомога у виборі каблучки для коханої - наші консультанти з радістю Вам допоможуть!

Всі публікації