Міжнародна виставка Ювелір Експо Україна 2019

20. 05. 2019

Провідна міжнародна виставка ювелірних прикрас «Ювелір Експо Україна» - центральна галузева подія для всіх представників ювелірного ринку, що проходить двічі на рік: у травні та листопаді. Виставка відбудеться  з 23 до 26 травня 2019р. в Міжнародному Виставковому Центрі м.Києва.

«Ювелір Експо Україна» збирає кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя. Виставка дає можливість ознайомитися з тенденціями розвитку ювелірного мистецтва, а також придбати різноманітні прикраси з дорогоцінних металів, вироби з коштовним камінням, ексклюзивні авторські роботи, які представлені відомими компаніями і приватними майстрами-ювелірами.

Стенд ювелірної фабрики Юмекс, вироби якого представлені у нашому інтернет-магазині, також буде присутній на цій виставці. Ви зможете оцінити справжню якість та майстерніть виконання прикрас від UMAX своїми очима. Будемо раді запропонувати Вам для ознайомлення новинки ювелірного заводу,  приміряти вироби та підібрати прикраси до душі. Чекаємо на зустріч з Вами!

Місце проведення виставки:

МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР,

Україна, Київ, Броварський пр-т, 15. Станція метро «Лівобережна»